TJ Sokol StruhyDBSK
2:3
ne 28. 8. 2022 17:00 @ Struhy, III. třída muži, 4. kolo

"B" - 2. kolo - 28.08.2022 - TJ Sokol Struhy - DBSK "B" 2:3 (1:1)

K venkovnímu zápasu do Struh odjíždělo béčko s ambicí potvrdit body z prvního zápasu.

TJ Sokol Struhy : DBSK „B“ 2:3 (1:1)

Branky: 2.Luděk Holub, 69.Tomáš Novák, 86. Petr Havel

Sestava DBSK: Honza Dorotík – Lukáš Merva (46.Dan Šouta), Míra Horák, Petr Havel, Kuba Svoboda – Luděk Holub (C), Petr Ort – Míra Polák, Kuba Kasal, Kuba Šolc (46.David Boško) – Honza Hrušovský (63.Tomáš Novák)

K venkovnímu zápasu do Struh jsme odjížděli s ambicí potvrdit body z prvního zápasu. Začali jsme dle představ a již ve druhé minutě využil zmatku v obraně domácích Luděk Holub a dorazil odražený balon do sítě – 0:1. Zdálo se, že to bude jednoduché utkání a trochu jsme polevili čehož soupeř využil, a i díky důrazné a místy i velmi tvrdé hře do poločasu vyrovnal v 18. minutě 1:1. Tento vyrovnávající gól nás utlumil a do konce poločasu jsme si v podstatě připravili pouze dvě šance po střelách Luďka Holuba ze střední vzdálenosti. Soupeř dál praktikoval tvrdou hru s rychlým dostupováním našich hráčů, což nám vůbec nepomáhalo v naší hře, a navíc jsme začali více komentovat zákroky soupeře a verdikty rozhodčího než abychom se koncentrovali na hru…

Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny kdy na levém beku nahradil Dan Šouta Lukáše Mervu a místo Kuby Šolce nastoupil David Boško. Tyto změny přinesly na naše kopačky více klidu a začali jsme se dostávat do šancí. Paradoxně v době, kdy náš výkon rostl, tak soupeř po úniku a zpětné přihrávce vstřelil v 64. minutě vedoucí gól – 2:1. Tato branka nás probudila a motivovala k vyššímu nasazení, které v zápětí korunoval Tomáš Novák, kdy po krásné kolmici Kuby Kasala zatáhl po pravé straně míč David Boško a jeho centr před prázdnou bránu právě střídající Tomáš Novák dopravil do sítě – 2:2. Nadále jsme se ale nespokojili s výsledkem a chtěli zápas strhnout na naši stranu, byť soupeř nadále předváděl svoji velmi tvrdou hru. Naše úsilí jsme završili v 86. minutě. David Boško se postavil k rozehrání volného přímého kopu a soupeř postavil zeď. David, místo všemi očekávané střeli, předložil podél zdi míč Petrovi Havlovi, kterého soupeř nechal volného a Píďa využil své kopací techniky a krásnou technickou střelou levačkou obstřelil domácího gólmana – 2:3 a takto skončil i celý zápas!

Závěrem se sluší poděkovat hráčům za přístup a nasazení, kdy na hřišti nechali vše a jejich vůle po vítězství byla odměněna třemi body ze hřiště, kde se bude i ostatním soupeřům těžce vyhrávat…Také chci poděkovat fanoušků, kteří nás přijeli podpořit v hojném počtu a bylo skvělé, že nám fandili i kluci z A týmu a je vidět, že fotbalová parta v Bousově zase žije – DÍKY

Příští zápas hrajeme doma v neděli 4.9. s Předměřicemi od 17:00