ne 15. 5. 2022 17:00 @ DBSK, OP muži, 21. kolo

"B" - 21. kolo - 15.05.2022 - DBSK - FK Krnsko "A" 2:2 (2:1)

V nesmírně důležitém utkání jsme přivítali soupeře z Krnska.

DBSK “B” - FK Krnsko 2:2

Branky: 32. Jakub Šolc, 40. Dan Šouta

Sestava DBSK: Michal Stránský – Luděk Holub ml. (64. Lukáš Merva), Jakub Kverka, Aleš Drahota, Miroslav Polák – Lukáš Zvěřina, Pavel Kubeček, Michal Šolc (C) - Jakub Šolc, Dan Šouta (67. Honza Dorotík), Filip Rejzek (67. Kubišta Martin)

V nesmírně důležitém utkání jsme přivítali soupeře z Krnska. Sestavu jsme naladili ofenzivně s cílem se rychle prosadit a v nést klid do hry. Od počátku jsme soupeře přehrávali a v podstatě nepouštěli na naši polovinu, ale nedokázali jsme si vytvořit šanci na vstřelení branky vyjma krásné dalekonosné střely Luďka Holuba ml., která ale skončila nad.... Ve 30.min jsme naopak z ojedinělého protiútoku inkasovali. I přes nepříznivý vývoj skóre jsme opět soupeře zatlačili a po individuální akci z hlouby pole se přes 4 bránící hráče prosadil Kuba Šolc a křížnou střelou překonal brankáře hostí…1:1. Následně jsme si vytvořili další šance a zejména střely Míry Poláka a Michala Šolce volaly po gólu. Ve 40. minutě po přetaženém rohu Kuby Šolce zavřel zadní tyč Pavel Kubeček a zpětnou přihrávkou krásně našel Dana Šoutu a ten z první nekompromisně zavěsil pod víko…2:1

Do druhého poločasu jsme vstupovali s odhodláním navýšit vedení a dovést utkání k 3 bodovému zisku. Nadále jsme slušně bránili brejky soupeře a šance Kuby Šolce volaly po gólu. Zejména střela v 77. Minutě z hranice šestnáctky, která skončila těsně vedle pravé tyče stojícího gólmana byla gólová...ke konci hrací doby, v 81.minutě, naší obraně utekl hráč a se značnou mírou štěstí vstřelil vyrovnávající gól. Tento moment přinesl hodně emocí neb domácí (pravděpodobně oprávněně) reklamovali ofsajdovou pozici útočícího hráče, ale sudí byli neoblomní, a tak utkání skončilo plichtou......Pro naše mužstvo to bylo značně frustrující, neboť´ jsme opět předváděli statečný a poctivý výkon a rád bych poděkoval přítomným divákům, kdy tuto naši snahu ohodnotili potleskem…DÍKY

K dalšímu utkání vyjíždíme do silného Řepova, kde se ale popereme o dobrý výsledek