Související zápas

Dolnobousovský SK
TJ Sokol Pěčice "B"DBSK
10:0
ne 12. 5. 2024 17:00 @ Pěčice, III. třída muži, 24. kolo

"B" - 24. kolo - 12.05.2024 - TJ Pěčice "B" - DBSK "B" 10:0 (5:0)

.

TJ Sokol Pěčice B ­– DBSK B 10:0 (5:0)

Sestava: Pilař – Kollátor, Svoboda O., Havel, Bartko – Hrušovský, Vynikal, Merva J., Radchuk – Merva L., Novák T

Náhradníci: Dostál, Stránský, Šimek

V tomto kole nás čekal doposud vůbec nejtěžší soupeř. TJ Sokol Pěčice “B“ se sice nenachází na prvních příčkách tabulky, ale od 11.11.2023 dokázali zvítězit ve všech svých utkáních. Nutno dodat, že i s týmy z čela soutěže.

Kvůli krytí utkání s naším “A“ týmem a četným omluvenkám jsme soupisku doplnili borci z dorostu a naší “širší rezervou“. V utkání jsme chtěli navázat na výkony z minulých víkendů a zlomit naší střeleckou nemohoucnost. Ani jedno se nepodařilo. Soupeř rychle otevřel skóre a vlna, na které se nyní veze nabrala na síle. Do šaten jsme šli již za rozhodnutého stavu 5:0.

Do druhé půle jsme šli s cílem se ctí dohrát utkání a pokusit se o zázrak. Ten se bohužel nekonal. Soupeř přidal další branky a symbolicky své desáté vítězství v řadě uzavřel deseti vstřelenými góly. Zápas jsme nedokázali soupeři ani trochu zkomplikovat.

Nutno dodat, že si naši hráči nemají co vyčítat, borci z dorostu měli v nohách zápas z dopoledních hodin stejného dne a zbytek týmu odehrál utkání ve svých aktuálních možnostech. Soupeř byl fotbalově a zejména rychlostně o pár tříd nad námi. Nezbývá než se oklepat a jít dál.

Další utkání odehrajeme opět venku, tentokrát s SK Bakov n/J “B“ 19.5. 17:00.