DBSKTJ Sokol Chotětov "B"
5:0
ne 14. 5. 2023 17:00 @ Dolní Bousov, III. třída muži, 24. kolo

"B" - 24. kolo - 14.05.2023 - DBSK - TJ Sokol Chotětov "B" 5:0 (4:0)

Další domácí utkání béčko sehrálo na domácím hřišti, kdy přivítali rezervu Chotětova.

DBSK "B" – TJ Sokol Chotětov "B" 5:0 (4:0)

Branky: 2., 20, 34 – Dorotík, 30. Šolc, 80. Ort Petr

DBSK – Stránský (77. Ort Jakub) – Holub (K), Havel (46. Ort Petr), Pavliš, Polák, Kasal, Kubeček (55.Verecký), Stejskal (67. Bartko), Šolc, Boško, Dorotík (55.Hrušovský)

Další domácí utkání jsme sehráli na domácím hřišti, kdy jsme přivítali rezervu Chotětova. Posíleni o stabilní členy A teamu Aleše Pavliše a Jakuba Kasala jsme od začátku vykročili za ziskem 3 bodů. Hra měla rychlý spád a akce střídala akci. První branku nám daroval brankář hostů, když mu na mokrém terénu podklouzla noha a míč nahrál přímo Janu Dorotíkovi, který si v podobných situacích umí poradit a tak jsme šli již ve druhé minutě do vedení. Druhou branku vsítil opět Jan Dorotík, když svým důrazem přetlačil obránce a poslal nás ve 20.minutě do dvoubrankového vedení. Zanedlouho přidal třetí branku typickým „angličanem“ Kuba Šolc. Když za necelé 4 minuty obránce Chotětova zvolil malou domů tak nešťastně, že přihrávku poslal podél svého brankáře, míč doběhl v pohodě Jan Dorotík a zkompletoval hatrick. Po první půli jsme vedli 4:0. Nutno podotknout, že vedení mělo a mohlo být daleko vyšší.

Ve spalování vyložených šancí, jak je naším zvykem, jsme pokračovali i ve druhém poločase, kdy Stejskal, Šolc, Kasal i střídající Hrušovský měli na noze zvýšení našeho vedení a to i několikanásobně. Ze všech šancí a protiútoků s nakonec ujala jen střela Petra Orta, který tak uzavřel skore na konečných 5:0. Ve druhém poločase dostali prostor i všichni hráči z lavičky včetně Jakuba Orta v brance a dokráčeli jsme si pro pohodové vítězství.

Další utkání sehrajeme v sobotu 20.5. na půdě Horek od 14:00, proti místní rezervě.