so 20. 5. 2023 14:00 @ Horky nad Jizerou, III. třída muži, 25. kolo

"B" - 25. kolo - 20.05.2023 - FC Horky nad Jizerou "B" - DBSK "B" 1:3 (1:3)

V sobotu 20.5. naše rezerva odjela na utkání proti rezervě Horek.

FC Horky „B“ – DBSK „B“ 1:3 (1:3)

Branky: 4. Váňa Jan – 5. Novák Matouš, 20.Dorotík Jan, 42. Kubeček Pavel

DBSK – Ort Jakub – Holub (75.Merva J.), Novák Matouš, Bartko, Doležal, Verecký, Nosek, Kubeček (46.Klíma), Ort Petr (55.Horák), Dorotík(55.Šolc), Šouta(80. Hrušovský)

V sobotu 20.5. naše rezerva odjela na utkání proti rezervě Horek, v krásném počasí a na skvělém pažitu, který byl sice víc suchý, než bylo zdrávo jsme odehráli zajímavé utkání. Z důvodu spousty omluvenek a kolizi se zápasem Áčka sice vyskákali našim trenérům na obličeji další vrásky, ale nakonec se ukázalo, že úplně zbytečně. Že se naše utkání vyplatí sledovat od první minuty víme celé jaro a nebylo tomu ani nyní jinak, kdy jsme hned ve čtvrté minutě nechali utéct hostujícího střelce Jana Váňu, který chladnokrevně poslal domácí do vedení. Naštěstí tento stav netrval dlouho, když už za minutu srovnal skóre Maty Novák. V prvním poločase jsme si vytvořili územní převahu, kterou jsme tentokrát dokázali i využít a brankami Dorotíka a Kubečka z konce poločasu jsme se dostali do vedení 3:1. Domácí hrozili pouze Váňou a tak jsme jeho eliminací v pohodě drželi vedení.

Do druhého poločasu jsme mohli využít hned tři posily, které se přesunuli z utkání z Nymburka a značně zvedli naše šance na zisk tří bodů. Tímto bychom za celý team rádi poděkovali Fandovi Klímovi, Mírovi Horákovi a Kubovi Šolcovi, že nám přijeli pomoci, ačkoli měli v nohách celé utkání na Polabanu. Druhá půlka se změnila v tom, jestli dokážeme navýšit vedení, nebo se domácím podaří snížit a zápas zdramatizovat. K překvapení všech domácích fanoušků se druhá varianta nenaplnila. První varianta se zase nenaplnila z toho důvodu, že jsme pokračovali v našem trendu spalování úplných nesmyslů, nájezdy sám na brankáře, dorážky z malého vápna apod. Konečné skóre 3:1 v náš prospěch tedy platilo už po první půli. Vzadu nás podržel jistý Kuba Ort, perfektní utkání odehrál Patrik Nosek a Dominik Bartko. Nicméně celý team odehrál svoje, hráči A teamu pozvedli naši kvalitu a domů si vezeme zaslouženě 3 body. Máme 4 utkání do konce sezony a můžeme reálně pokukovat po 3.místě, máme vše ve svých rukou.

Další utkání nás čeká v neděli 28.5.2023 od 17:00 kdy na domácím hřišti přivítáme Rezervu Bakova nad Jizerou.