so 18. 6. 2022 13:30 @ DBSK, OP muži, 26. kolo

"B" - 26. kolo - 18.06.2022 - DBSK - SK Jizeran Doubrava 1:5 (1:1)

Poslední zápas v okresním přeboru béčku nevyšel.

DBSK – SK JIZERAN DOUBRAVA 1:5 (1:1)

Branky: 9‘ Jan Stejskal - 32‘ Pavel Koťátko, 59‘ Michal Mikschl, 68‘, 76‘, 90‘ Josef Nedošetko

Sestava DBSK: Jakub Ort – Filip Rejzek (70‘ Ondřej Svoboda), Luděk Holub, Miroslav Horák, Martin Kubišta – Lukáš Merva (52‘ Ondřej Šimek), Petr Havel, Patrik Nosek (67‘ Michal Šolc), Jan Stejskal (76‘ Jakub Svoboda) – David Rejzek, Jan Hrušovský (51‘ Daniel Šouta)

Náhradníci: Jan Chrpa, Lukáš Chrpa

Jizeran Doubrava: Šimíček Matěj – Josef Nedošetko, Pavel Nedošetko, Jakub Pavlíček, Pavel Koťátko (56‘ Daniel Tomka), Lukáš Červený, Milan Hromada, Michal Mikschl, Štěpán Svoboda (46‘ Petr Krejčí), David Dvořák, Vojtěch Dražil

Náhradníci: Miroslav Krejčí

Naše béčko nevstoupilo do utkání vůbec špatně, a hned v úvodu mohl skórovat David Rejzek, ale minul branku. Gólovou akci připravil v 9. minutě Honza Hrušovský, když v pokutovém území vybojoval míč a předložil ho rozeběhnutému Honzovi Stejskalovi, který ho napálil do branky 1:0. Další přihrávku poslal Honza Hrušovský na Davida Rejzka, jehož střela šla nad branku. David Rejzek měl další příležitost po rohovém kopu ve 21. minutě, ale opět minul branku Matěje Šimíčka. Hosté nás potrestali ve 32. minutě, na přehoz Pavla Koťátka byl Kuba Ort krátký 1:1. Těsně před koncem prvního poločasu utekl obraně David Rejzek, ale na sobotní zápas si špatně seřídil mířidla a opět dal vedle. Poté ještě stačila zahrozit Doubrava, naštěstí se stejným efektem.

Na začátku druhé půle jsme měli příležitosti na skórování, ale střely Honzi Stejskala a Davida Rejzka skončily po tečích na rohových kopech. V 59. minutě dostal přihrávku za obranu Michal Mikschl a nemýlil se 1:2. Šanci na srovnání jsme měli v 67. minutě, když Petr Havel nastřelil břevno. Postupně nám docházeli síly a dělali jsme chyby v rozehrávce, po jedné takové jsme inkasovali v 68. minutě z kopačky Josefa Nedošetka, který byl hlavní postavou závěru utkání. Pošetřil si nejvíce sil a v 76. minutě bombou z hranice pokutového území navýšil vedení hostí na 1:4 a v 90. minutě uzavřel hattrick samostatnou akcí 1:5.