ne 26. 5. 2024 17:00 @ Dolní Bousov, III. třída muži, 26. kolo

"B" - 26. kolo - 26.05.2024 - DBSK "B"- SK Židněves 0:5 (0:4)

.

DBSK B – SK Židněves 0:5 (0:4)

Sestava: Macek (46. Pilař) – Svoboda J., Havel, Svoboda O., Kynčl – Bartko, Vynikal, Kollátor, Hrušovský – Rejzek, Dorotík

Náhradníci: Verecký, Merva J., Merva L., Zvěřina, Stránský

Proti lídrovi soutěže jsme se chtěli v předposledním domácím zápase vytáhnout, sestava nejsilnější možná vzhledem k okolnostem nasvědčovala, že by to nemuselo být úplně špatné, nicméně rozjetý soupeř byl značně proti.

Od první minuty diktoval tempo hry a taky dával branky, kdy naše obranná hra nestíhala zachytávat náběhy a velice rychle jsme prohrávali, do poločasu nám nasázeli 4 branky a bylo prakticky po zápase. Vepředu jsme byli totálně bezzubí a kromě tyčky Dorotíka jsme se vlastně pořádně nedostali do šance.

Tečku za utkáním udělal hostující brankář Michal „Ještěd“ Svoboda, který uzavřel skóre z penalty na hrozivých 0:5.

Nutno říct, že ačkoli oproti původním ambicím na postup můžeme být rádi za nasbírané body z podzimu, kde se opět ukazuje obrovská ztráta v odchodu Davida Boška. Naše hra je pomalá a kritika z tribun zcela oprávněná, což se ukazuje i na návštěvách našich zápasů, kdyby nebylo početné skupiny fanoušků ze Židněvsi, tak jsme hráli prakticky před prázdnou tribunou.

Pokud budou naše výkony dále pokračovat, a vzhledem k tomu kteří soupeři budou v naší skupině příští rok, tak se současným přístupem budeme v příštím roce reálně hrát spíše o záchranu než o postup.