ne 27. 8. 2023 17:00 @ Struhy, III. třída muži, 4. kolo

"B" - 4. kolo - 27.08.2023 - FC Struhy - DBSK "B" 2:6 (0:5)

Druhé utkání naší rezervy se odehrálo v deštivém odpoledni na půdě FC Struhy.

FC Struhy - DBSK B 2:6 (0:5)

Branky: 4.,11., 28. a 48. Boško David, 13. Kasal Jakub, 17. Ort Petr

Sestava: DBSK B – Pilař Ondřej – Merva Lukáš (K), Kasal Jakub, Novák Matouš, Holub Luděk, Svoboda Jakub, Verecký Petr, Ort Petr, Boško David, Merva Jan, Horák Miroslav

Náhradníci: Novotný Michal, Zvěřina Lukáš, Rejzek David, Šouta Daniel, Macek Lukáš, Hrušovský Jan, Havel Petr

Druhé utkání naši rezervy se odehrálo v deštivém odpoledni na půdě FC Struhy. Domácí nám vyšli vstříc se změnou termínu a tak oproti původnímu plánu jsme hráli v neděli, místo původní soboty.

Po úvodním utkání jsme chtěli venku navázat na domácí výkon a výsledek a udržet se na čele tabulky. Tento plán jsme začali plnit hned od první minuty, na hřišti byl jen jeden team a domácí jsme svým nasazením a kvalitou dokonale zaskočili. Díky skvělé mezihře a dravosti Boška jsme brzy vedli 2:0, na 3:0 se trefil krásně Kuba Kasal. Čtvrtou branku po střele Luďka Holuba dorazil Petr Ort a hattrick již ve 28. minutě završil, ve skvělé formě hrající, David Boško. Ve zbytku poločasu jsme lehce prostřídali a soupeře nadále nepouštěli do větších šancí, a když už přišel nějaký náznak, vše vyřešila dobře fungující obrana nebo Ondra Pilař v brance.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s plánem navýšit vedení a dovézt utkání k zisku tří bodů. Po třech minutách se hlavou trefil Boško a nebylo pochyb o tom, kdo získá tři body. V 55. minutě jsme na hřiště poslali i celý zbytek náhradníků a zápas jsme v poklidu dohrávali. Jelikož hra byla nahoru a dolů, pálili se šance na obou stranách, za nás mohla navýšit naše „černá perla“ Lukáš Macek, poté taky David Rejzek nebo Jan Hrušovský. Bohužel se naše žádná střela neujala.

Naopak domácí v posledních 15-ti minutách přece jen dokázali využít více prostoru v naší obraně a dvakrát zkorigovat skóre. Na výsledku se však už nic nezměnilo, odvezli jsme si domů všechny body a potvrdili výborný vstup do sezony.

Třetí utkání sezony odehrajeme v neděli 3. 9. od 17:00, kdy na domácím hřišti přivítáme SK Klášter nad Jizerou.