Související zápas

Dolnobousovský SK
DBSKFK Soběhrdy
1:4(0:2)
čt 16. 3. 2023 18:30 @ Český Dub, Přátelské utkání

"B" - Přátelák - 16.03.2023 - DBSK "B" - FK Soběhrdy 1:4

Druhé přípravné utkání před sezonou odehrálo béčko na UMT v Českém Dubu proti soupeři ze třetí třídy Benešovského okresu.

DBSK B – FK Soběhrdy 1:4 (0:2)

Branka: Daniel Šouta

Sestava: Jakub Ort – Luděk Holub, Daniel Šouta, Jan Hrušovský, Petr Ort, Jan Dorotík, David Rejzek, Jakub Svoboda, Ondřej Svododa, Dominik Bartko, Pavel Skála, Miroslav Polák, Patrik Folprecht, Chrpa Jan, Lukáš Hercík

Druhé přípravné utkání před sezonou jsme odehráli na UMT v Českém Dubu proti soupeři ze třetí třídy Benešovského okresu. Na rozměrově menším hřišti a ne úplně kvalitním povrchu jsme dlouho bojovali spíše sami se sebou a s terénem než se samotným soupeřem. Soupeř se nicméně dokázal s náročnějšími podmínkami a mrazivou teplotou srovnat lépe a hlavně dokázal využívat své šance. Během prvního poločasu jsme spálili tři gólové šance, oproti tomu Soběhrdy dokázali své šance využít. Do vedení se dostali v 30-té minutě z přímého kopu a poté využili zmatku v naší obraně kdy jsme nechali dva soupeřovi hráče zcela samotné na malém vápně a poločas tedy skončil z našeho pohledu 0:2.

V průběhu utkání se na hřiště dostali všichni hráči, kteří nezačínali utkání v základní sestavě a každý hráč odehrál minimálně 45 minut. Ve druhém poločasu se hra už víceméně vyrovnala, ale branky střílel pouze soupeř, po dalším chybně bráněném rohu a střele z 25 metrů se dostal do vedení 4:0. Za DBSK snížil 5 minut před koncem Daniel Šouta, který chladnokrevně proměnil samostatný nájezd. Hodnocení jednotlivých výkonů si necháme až na mistrovské utkání, v průběhu přípravy ví každý hráč, na čem nejlépe zapracovat. Generálka na mistrovské utkání nás čeká v neděli 19.3. na UMT v Jičíně, kdy bude naším soupeřem Sporting Mladá Boleslav B, aspirující na postup do naší soutěže.

Dalibor Zehnal