"B" - Shrnutí podzimní části sezony

.

Shrnutí první části sezony DBSK "B"

Odehráno 13 utkání

7 výher, 1 remíza, 5 porážek

Branky vstřelené: 38 (15x Boško, 7x Dorotík, 2x Zvěřina, 2x Merva J, 2x Hrušovský, 1x Merva M., 1x Kasal, 1x Ort J, 1x Ort P., 1x Zehnal, 1x Šouta, 1x Macek, 1x Hrdý, 1x Sedláček, 1x Nosek)

Branky obdržené: 27

Počet hráčů: Za podzim se na naší soupisce otočilo 37 hráčů. Nejmladším byl Kynčl Přemysl, nejstarším Boček Miroslav.

Do sezony jsme vstoupili dobře, Horky B, Struhy i Klášter byly střeleckým představením našich hráčů v čele s Boškem a Dorotíkem. Nicméně už v tu dobu jsme upozorňovali celý tým na to, že o branky se musí podělit více hráčů, pro případ že se jeden nebo druhý zraní či nebude z jiného důvodu k dispozici.

To se potvrdilo hned v dalším utkání na hřišti Ledců, kdy jsme nebyli schopni vstřelit více než jednu branku, dostali jsme dvě a navíc v nervózním závěru jsme dostali dvě červené karty. Poté jsme sice doma porazili Mukařov, ale další tři utkání v Předměřicích, doma s Kněžmostem a v Čisté, jsme prohráli a propadli jsme se i tabulkou. Utkání v Čisté, kde jsme díky kolizi zápasů a mnoha omluvenkám nehráli v nejsilnější sestavě, bylo na druhou stranu odmakáno na jedničku. V Předměřicích jsme prohráli opravdu s jediným soupeřem, který byl po celý zápas lepší než my. Smolná domácí prohra s Kněžmostem jen dokreslila náš herní výpadek v prostředku podzimu.

Následovala výhra nad Pěčicemi B, cenný skalp Bakova B a smolná remíza v Židněvsi. Domácí výhru 1:0 nad Struhami trefil obrozený střelec Hrušovský a sezonu jsme bohužel zakončili porážkou na půdě Jabkenic. Celou druhou část podzimu nás trápí hlavně slabá koncovka a nezastupitelnost našich dvou nejlepších střelců.

V přípravě máme na čem pracovat, máme naplánováno 6 přátelských utkání na UMT v Jičíně, kde budeme ladit formu na jarní část sezony.

Dalibor Zehnal