SK Benátky nad JizerouDBSK
10:1
so 26. 3. 2022 10:15 @ Benátky n.Jizerou / UMT, I.A třída dorostu skupina B, 16. kolo

"Dorost" - 16. kolo - 26.3.2022 SK Benátky - DBSK 10:1 (4:1)

"Dorost" - mistrovské utkání - 16. kolo - 26.3.2022 SK Benátky - DBSK 10:1 (4:1)

Sestava:

Ondřej Pilař, Ondřej Svoboda, Martin Kubišta (K), Adam Krivoš, Michal Novotný, Lukáš Zvěřina, Pavel Skála, Ondřej Šimek, Matěj Krejčík, Jan Chrpa, Jan Kriško,
Náhradníci: Jakub Macoun

První jarní kolo se naším klukům vůbec nepovedlo. Bylo to zapříčiněné velkou marodkou. V prvních 10ti minutách jsme se soupeře nezalekli a mohli jsme v 5. minutě skórovat, když Honza Kriško šel na gólmana, ale bohužel jeho střela šla mimo branku. Z následné šance soupeře v 7. minutě, dle pořekadla (nedáš dostaneš), šel soupeř do vedení. Po naší rozehrávce v 10. minutě prošel Lukáš Zvěřina do vápna, kde na něj byl odpískán pokutový kop, který sám chladnokrevně zakončil. To bylo ale z naší strany vše. Do poločasu soupeř navýšil skóre na 4:1 a bylo po zápasu. V tomto utkání rozhodl věkový průměr (dva žáci, kterým děkuji, že nám pomohli) a lepší herní i fyzická příprava soupeře. Celý mančaft musí dále na sobě pracovat, aby kluci měli z fotbalu radost. Závěrem děkuji hráčům za reprezentaci