FK DobroviceDBSK
2:2
ne 10. 4. 2022 10:30 @ Dobrovice, I.A třída dorostu skupina B, 18. kolo

"Dorost" - 18. kolo - 10.4.2022 - FK Dobrovice - DBSK 2:2 (1:1)

V 18.kole čekalo dorost okresní derby s Dobrovicemi, ve kterém chtěli navázat na podzimní výhru 3:1.

18.kolo 1.A třída dorostu skupina B

FK Dobrovice 2:2 (1:1) Dolnobousovský SK

Sestava:

Lukáš Chrpa- Štěpán Myška, Lukáš Zvěřina, Martin Kubišta, Ondřej Svoboda -Lukáš Jahoda, Pavel Skála, Patrik Nosek, David Rejzek - Ondřej Šimek, Jan Kriško

Střídající: Adam Krivoš 69.min., Ondřej Pilař 86.min.,

V 18.kole nás čekalo okresní derby s Dobrovicemi, ve kterém jsme chtěli navázat na podzimní výhru 3:1. Začátek zápasu kluci zaspali, a proto soupeř po ojedinělé šanci skóroval ze standardní situace ve 3.minutě. Od tohoto okamžiku jsme převzali aktivitu a do konce poločasu jsme si vytvořili několik stoprocentních šancí na skórování 2x Šimek 1x Kriško a další závary před brankou hostí. Ve 40 min., jsme se dočkali, kdy Ondra Šimek obešel stopery a zakončil pod břevno. Do druhého poločasu jsme si řekli, že nesmíme zaspat a dál pokračovat v aktivní hře. Ale opět jsme dostali branku ve 47 min. ( a po naší standardní situaci a následném rychlém protiútoku). V průběhu zápasu bylo vidět několik gólových šancí na obou stranách. Vyrovnávací branky jsme se dočkali v 80 min., kdy po standardce dorážel Pavel Skála na konečné 2:2. S průběhem zápasu byla remíza pro oba celky zasloužená.

V příštím kole nás čeká SK Labský Kostelec, kterému máme co vracet.