so 16. 4. 2022 10:15 @ DBSK, I.A třída dorostu skupina B, 19. kolo

"Dorost" - 19. kolo - 16.4.2022 - DBSK - SK Labský Kostelec 0:1 (0:0)

Doroste měl soupeři po podzimu co vracet (prohru 4:1).

Dolnobousovský SK 0:1 (0:0) SK Labský Kostelec

Sestava:

Lukáš Chrpa - Štěpán Myška, Jan Kriško, Martin Kubišta, Adam Krivoš - Ondřej Šimek, Lukáš Zvěřina, Pavel Skála, Ondřej Svoboda - Jan Chrpa, David Rejzek
Na střídání : David Zvěřina

Našemu soupeři jsme měli po podzimu co vracet prohru 4:1. V prvním poločase to byl boj hlavně ve středu hřiště, kde se obě mužstva snažila o optickou převahu. Takže balon putoval po velká vápna bez náznaku gólového skórování. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem pohlídat si první minuty ve kterých pravidelně inkasujeme. Bohužel v 66 minutě po standardní situaci soupeře kdy Štěpán Myška podlehl míč a další náš hráč Martin Kubišta minul balón prošel k útočníkovi hostů, který překonal našeho gólmana. V úplném závěru zápasu jsme měli několik gólových šancí, ale opět bez brankového skórování. Vyzdvihnout musím výkon ve středu zálohy Pavla Skály a v obraně Honzy Kriška, který tento post hrál poprvé. Je mi líto jaká je poslední dobou účast na tréninkách i zápasech (aby byl na střídání jeden hráč a ještě žák David Zvěřina). Závěrem děkuji všem klukům za reprezentaci Dolnobousovského fotbalu a musím apelovat na docházku.