SK kopaná HovorčoviceDBSK
4:0
ne 24. 4. 2022 15:00 @ TJ Hovorčovice, I.A třída dorostu skupina B, 20. kolo

"Dorost" - 20. kolo - 24.4.2022 - SK kopaná Hovorčovice - DBSK 4:0 (1:0)

V nedělní deštivé odpoledne přijel dorost pozlobit soupeře, který je adeptem na postup v I.A třídě dorostu.

SK kopaná Hovorčovice 4:0 ( 1:0 ) Dolnobousovský SK

Sestava:Ondřej Pilař - Štěpán Myška, Jan Kriško, Martin Kubišta, Adam Krivoš - Ondřej Šimek, Pavel Skála, Michal Novotný, Lukas Zvěřina, Ondřej Svoboda - David Rejzek
Střídající: 46’ Lukáš Jahoda, 68’ David Zvěřina, 80’ Jan Chrpa, 80’ Jakub Macoun

Nedělní děštivé odpoledne jsme přijeli pozlobit soupeře, který je adeptem na postup v I.A třídě Dorostu. Do první půle jsme nastoupili v sestavě co nejvíce zahustit střed hřiště a rychlými kontry překvapit soupeře. Dost nám k tomu pomohlo počasí, které komplikoval hustý déšť. Takže po fotbale stránce to nemělo nic společného. Na obou mužstev bylo vidět jaký může být balón na mokru nepředvídatelní. Soupeř dobývál naši branku až do 41. minuty kdy po střele a následné dorážky šel soupeř do vedení. V druhém poločase přestalo hustě pršet a to vyhovovalo hráčům Hovorčovic, kteří stupňovaly tlak ( fotbalovou vyzrálostí soupeře) . Do konce zápasu navýšili konečný stav na 4:0 a jednoznačně potvrdily svoje místo v tabulce.

V dalším kole nás čeká důležitý souboj s Březnem. Začátek v sobotu 30.4. 10:15 domácí hřiště.