DBSKSokol Březno
1:4
so 30. 4. 2022 10:15 @ DBSK, I.A třída dorostu skupina B, 21. kolo

"Dorost" - 21. kolo - 30.4.2022 - DBSK - Sokol Březno 1:4 (0:2)

Za krásného sobotního počasí se dorost střetl se soupeřem z dolní části tabulky (zápas o 6 bodů).

I.A třída - dorost - 21.kolo
Dolnobousovský SK 1:4 (0:2) Sokol Březno

Sestava:

Ondřej Pilař- Štěpán Myška, Jan Kriško, Martin Kubišta, Adam Krivoš- Ondřej Šimek, Pavel Skála, David Rejzek, Ondřej Svoboda- Michal Novotný, Lukáš Zvěřina
Střídající: 80’ Lukáš Jahoda, 80’ Tomáš Novák, 85’ Jan Chrpa

Za krásného sobotního počasí jsme se střetly se soupeřem s dolní části tabulky (zápas o 6 bodů). Po prvních 15.minutách bylo po zápase, kdy soupeř potrestal naše hrubé chyby v obraně a šel zaslouženě do vedení 2:0. Do prvního poločasu dál dominoval soupeř na hřišti a bylo znát že naší lídři mančaftu byly někde mimo (měli by si vzít příklad z Pavel Skály opět jeden zmála nezklamal) V druhém poločase se průběh hry nezměnil a proto Březno zaslouženě vyhrálo 4:1. Za domácí upravil skóre v 90. minutě Tomáš Novák a to bylo vše s naší strany. Závěrem chci apelovat na hráče, že účast na zápase byla bez bojovnosti.
V příštím kole jeden na horkou půdu do Zelenče adeptem na postup.