DBSKSK Bakov n/J
2:4
so 14. 5. 2022 10:15 @ DBSK, I.A třída dorostu skupina B, 23. kolo

"Dorost" - 23. kolo - 14.5.2022 - DBSK - SK Bakov n/J 2:4 (1:4)

V dalším mistrovském zápase jsme se střetly se soupeřem s dolní části tabulky (opět zápas o 6 bodů).

Dolnobousovský SK - SK Bakov n/J 2:4 (1:4)

Sestava:

Ondřej Pilař - Štěpán Myška, Jan Kriško, Martin Kubišta, Michal Novotný - Ondřej Šimek, Pavel Skála, David Rejzek, Ondřej Svoboda- Patrik Nosek, Lukáš Zvěřina

Střídající: 36’ Adam Krivoš ,80’ Lukáš Jahoda, 78’ Jakub Macoun, 84’ Jan Chrpa, 84’ Vojtěch Karn,

V dalším mistrovském zápase jsme se střetly se soupeřem s dolní části tabulky (opět zápas o 6 bodů). Na všechny hráče před zápasem jsme apelovali za bojovnost. V průběhu prvních 15.minutách jsme pustili soupeře do dvou gólového vedení. Ve 23’ minutě vytřesal naději David Rejzek, kdy snížil stav 1:2. V rozmezí 34’ a 35’ minutě jsme opět inkasovali po hrubých chybách v obraně. Bohužel hrubé chyby v obraně nás srážejí celou jarní část, což znamenalo čtyři inkasované branky do poločasu. Dalším velkým minusem je neproměňování vyložených šancí, například Lukáš Zvěřina si vybral den blbec. V druhém poločase jsme soupeře zatlačili, ale výsledkem bylo pouze snížení konečného stavu Patrikem Noskem v 85’ minute na 2:4 pro Bakov.

V příštím kole nás čeká Mnichovohradišt'ské SK.