SK UNION ČelákoviceDBSK
6:1
ne 29. 5. 2022 10:15 @ SK Čelákovice, I.A třída dorostu skupina B, 25. kolo

"Dorost" - 25. kolo - 29.05.2022 - SK UNION Čelákovice - DBSK 6:1 (2:1)

V dalším kole dorost zavítal na hřiště Unionu Čelákovic, kteří jsou adeptem na postup do krajského přeboru.

SK UNION Čelákovice 6:1 (2:1) Dolnobousovský SK
Branky: 23’ Ondřej Šimek

Sestava: Ondřej Pilař - Štěpán Myška, Adam Krivoš, Martin Kubišta, Ondřej Svoboda - Jan Chrpa, Pavel Skála, Patrik Nosek, Lukáš Zvěřina, - Vojtěch Karn, Ondřej Šimek
Střídající: 61’ Jan Kriško

V dalším kole jsme zavítali na hřiště Unionu Čelákovic ,kteří jsou adeptem na postup do krajského přeboru. Po totálním fiasku z minulého kola se kluci semknuli a bylo to znát od prvních minut. Přesto skončil poločas 2:1 pro soupeře. Za nás snižoval Ondra Šimek, který utekl po pravé straně a s hranici velkého vápna prostřelil gólmana ve 23’ minutě. Bylo vidět a slyšet, že trenér domácích nebyl spokojen s herním výkonem hráčů i výkonem hlavního rozhodčího. Proto do druhého poločasu soupeř vystřídal a byla znát kvalita hráčů, která byla v režii Čelákovic. Bohužel, díky zraněním klíčových hráčů jsme mohli soupeře více potrápit. Celkový výsledek skončil 6:1 díky fyzické a herní kvalitě soupeře. Závěrem chci poděkovat klukům za bojovnost, kterou jsem postrádal v minulých zápasech.