663_20260624_083615.jpg

"U11" - 21.06.2026 - Euroregion Cup v Bogatynii (Polsko)

.

Žlutý tým: Dolnobousovský SK

Trenéři: ZEHNAL Dalibor st., KRATOCHVÍL Dušan

Hráči: KRATOCHVÍL Matouš; KRATOCHVÍL Michael; MUSIL Mikuláš; PELANT Šimon; PÍSECKÝ Matěj; ŠIMEK Vojtěch; ŠIMKOVÁ Anna; ŠOLC Ota; ŠVEC Jan (zraněn při rozcvičce před začátkem turnaje); ZEHNAL Dalibor ml;

Zápasy ve skupině:

NFV Gelb-Weiss Görlitz (GER) : Dolnobousovský SK 4:0

Young Talents Academy (GER): Dolnobousovský SK 0:4 (2x Šimková, Kratochvíl Ma., Písecký)

Ks Orzel 1955 Trabki Wielkie (POL) : Dolnobousovský SK 3:1 (Zehnal)

  • Rozhodčí zápas nezvládl, místo fotbalu to byla řežba

KS Kolonia (dziewczeta) (POL): Dolnobousovský SK 3:2 (Šimková, Písecký))

o 13. příčku:

Total Play Academy Zgorzelec : Dolnobousovský SK 0:2 (2x Šimková)

Hodnocení trenérů DBSK U11 (Dalibor Zehnal):

Tým DBSK U11 uzavřel sezonu prvním zahraničním turnajem v historii, kdy nás na turnaj pozval tým MKS Granica Bogatynia. Jelikož se nám přihlásilo dvacet hráčů, přihlásili jsme 2 týmy a klub zařídil na turnaj autobusovou dopravu, takže s hráči cestoval i početný klub fanoušků z řad rodičů, kteří naším hráčům vytvořili prakticky domácí atmosféru.

Navázali jsme nové vztahy, rozšířili obzory, porovnali jsme si jak to děláme a nabrali nové zkušenosti. Věříme, že někteří ze soupeřů rozšíří řady účastníků na tradičním turnaji o pohár starosty v roce 2027.

Rudý tým: Dolnobousovský SK RED

Trenéři: KOLLÁTOR Aleš, PÍSECKÝ Aleš,

Hráči: JURŠŤÁK Filip; KELLEROVÁ Justýna; KOLLÁTOR Adam; NECHVÁTALOVÁ Alžběta; PÍSECKÁ Veronika; RYŠLAVÝ Vilém; SMÝKAL Marek; VINICKÝ Jan; VINICKÝ Matěj

Zápasy ve skupině:

Miedz Legnica 2015 (POL) : Dolnobousovský SK Red 1:0

KS Kolonia (POL) : Dolnobousovský SK Red 4:0

Total Play Academy Zgorzelec (POL) : Dolnobousovský SK Red 0:5 (2xPísecká, Vinický J., Vinický M., Smýkal)

PGE AP Granica Bogatynia (POL) : Dolnobousovský SK Red 0:2

O 11. příčku

NFV Gelb-Weiss Görlitz (GER) : Dolnobousovský SK 2:1 po penaltách (Vinický J.)

Hodnocení trenérů DBSK U11 RED (Aleš Kollátor):

1 zápas: 0:1 náš první zápas na turnaji začal velmi aktivní hrou z naší strany, držení balónu bylo spíše na našich kopačkách, bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku a soupeř nás v zápětí potrestal gólem z protiútoku.

V druhém utkání nás čekal podstatně silnější soupeř, 3 vstřelené góly po rohovém kopu ze stejné strany a ve 2 případech zakončené stejným hráčem, byli opravdu nad naše síly a nezbylo nám více než obdiv nad uměním soupeře. 0:4.

Třetí zápas byl povinností vyhrát i z důvodu slabšího soupeře. Výhra 5:0 měla zvednout sebevědomí našeho týmu do dalšího utkání s domácím týmem Bogatynia. Úmorné vysoké teploty po celý den se však podepisovali i na našem týmu a tak jsme ve 4 zápase prohráli 0:2. Poslední zápas na turnaji nás čekal německý soupeř, nečekali jsme od tohoto zápasu už žádné překvapení, nakonec však naši hráči zápas zvládli velmi solidně, když do poslední chvíle vedli 1:0, bohužel soupeř minutu před koncem vyrovnal na 1:1 a na penalty jsme prohráli 2:3. Bylo mi dost líto, že tento zápas nedopadl v náš prospěch, protože si myslím, že jsme byli lepším soupeřem. A tak děti z posledního zápasu odcházely se slzami v očích a to svědčí o tom, že tam nechali opravdu maximum za to jsme na ně opravdu pyšní. Celý turnaj hodnotím jako velmi pozitivní zkušenost. Všechny týmy byly na velmi vysoké úrovni.