SK Klášter n/JMladší žáci
2:3
po 12. 9. 2022 17:00 @ Klášter, OP mladší žáci U13 7+1 skupina B, 2. kolo

"U13" - 1. kolo - 12.09.2022 - SK Klášter n/J - DBSK/TJ Sokol Kněžmost "B" 2:3 (0:0)

Hned v pondělí jsme s naším „B“ mužstvem U13 zajížděli do Kláštera n/J.

SK Klášter n/J - Dolnobousovský SK / TJ Sokol Kněžmost „B“ 2 : 3 (0:0)

Střelci: 32. Šimon Urban, 33. Ondra Havel, 35. Ondra Havel

Sestava: Michal Smandra, Matěj Bulíř, Ondra Havel, Tomáš Cee, Adam Hercík, Alexandr Lašák, Sebastian Šak, Matyáš Zemánek, Šimon Urban, Vojta Valíček, Václav Anděl,

Hned v pondělí jsme s naším „B“ mužstvem zajížděli do Kláštera n/J. Tam jsme z důvodů řady omluvenek museli doplnit kádr o 3 hráče z přípravky (r.n. 2012). V prvním poločase jsme hráli opravdu dobře a soupeře k ničemu nepouštěli, ale nedokázali jsme svoje šance dotáhnout ke gólu. Ve druhém poločase to bylo se střílením gólů mnohem lepší. Nejdříve se po individuální akci prosadil Šimon Urban (r.n. 2012) a hned na to se Ondra Havel prosadil hlavou po kopu z rohu a výbornou tří minutovku završil opět Ondra Havel střelou z velkého vápna. Soupeř vrhnul vše do útoku, jednoduše nakopával balóny na vysoké útočnice a útočníka, ale ti se dokázali prosadit jen dvakrá

(Komentář: M.Karn)