Neratovice - Byškovice "C"Mladší žáci
2:1
so 1. 6. 2024 11:55 @ Pražská ul., Neratovice / tráva, 1. A třída žáků U13 sk. B, 16. kolo

"U13" - 16. kolo - 01.06.2024 - Neratovice - Byškovice "C" - DBSK 2:1 (1:1)

.

FK Neratovice-Byškovice C - Dolnobousovský SK   2 : 1 (1:1)

Střelci: 34. Kryštof Šourek

Sestava: Ondra Havel - Matěj Bulíř, Kryštof Šourek, Adam Hercík, Václav Anděl, Roman Bočánek, Vojta Valíček, Teo Sobotka, Vojta Šolc, Matouš Vynikal, Alex Lašák, Kuba Hýsek

Na hřišti TJ Byškovice jsme sehráli utkání se třetím týmem v tabulce FK Neratovice – Byškovice C. Za stálého deště se hrál na dobrém terénu bojovný zápas ve vysokém nasazení. Šance se přelévaly z jedné strany na druhou. Ve 4.minutě zápasu po chybičce při přebírání hráčů domácí útočník prostřelil Ondru Havla v naší brance. V 5.minutě zápasu jsme měli po faulu na Kryštofa Šourka možnost zahrávat pokutový kop, který ale famózním zákrokem domácí gólman Theu Sobotkovi vyrazil. V posledním minutě prvního poločasu srovnal skóre zápasu po pěkné akci Kryštof Šourek. Druhý poločas pokračoval stále ve vysokém tempu. Soupeř dobře kombinoval, my jsme výborně bránili a vyráželi k rychlým kontrům. Šance byli opět na obou stranách hřiště. Největší šanci měl soupeř z pokutového kopu po sporném faulu, ale neproměnil ji. Rozhodnutí přišlo po nešťastném odrazu po vyražené střele naším brankářem. V neděli 9.6.2024 od 11:55 hostíme na domácím hřišti vedoucí tým tabulky FK Pšovka Mělník.