FK PŠOVKA MĚLNÍKMladší žáci
3:3
so 11. 11. 2023 11:25 @ Blahoslavova ul., Mělník, 1. A třída žáků U13 sk. B, 2. kolo

"U13" - 2. kolo - 11.11.2023 - FK Pšovka Mělník - DBSK 3:3 (1:2)

.

FK Pšovka Mělník - Dolnobousovský SK   3 : 3 (1:2)

Střelci: 1. Kryštof Šourek, 24. Teo Sobotka, 47. Kryštof Šourek.

Sestava: Ondra Havel - Matěj Bulíř, Kryštof Šourek, Adam Hercík, Kuba Hýsek, Václav Anděl, Vojta Jakubec, Vojta Valíček, Teo Sobotka, Ondra Noha, Roman Bočánek, Matouš Vynikal

V posledním mistrovském zápase podzimní části soutěže jsme zavítali na hřiště dosud neporaženého lídra FK Pšovka Mělník. Do utkání jsme vstoupili výborně. Hned z rozehrávky Matěj Bulíř krásnou dlouhou přihrávkou vyzval Kryštofa Šourka na levé straně hřiště k samostatnému postupu na branku soupeře a Kryštof bez problému zavěsil. Hned po 3.minutách soupeř dobře zakombinoval na naší pravé straně a domácí útočník prostřelil našeho gólmana Ondru Havla. Pak se hra přelévala z jedné strany na druhou. Soupeř dobře kombinoval, my jsme poctivě bránili a vyráželi k rychlým protiútokům. Ve 24. minutě jsme vybojovali balón ve středu hřiště, Matěj Bulíř nádhernou průnikovou přihrávkou našel na pravé straně Tea Sobotku, který po kličce brankáři strhl vedení na naši stranu. Do konce poločasu jsme přestáli tlak soupeře, kdy domácí útočník orazítkovali břevno naší branky. Ve druhé půlce pokračoval tlak domácího celku, který přetavil soupeř ve vyrovnávací gól po střele z trestného kopu. Na to jsme zareagovali opět průnikem Kryštofa Šourka, který po pěkné kombinaci postupoval sám na branku a opět podél vyběhnuvšího brankáře neomylně zavěsil. Domácí borci vystupňovali tlak, který proměnili ve vyrovnávací branku po individuální akci. Do konce zápasu museli oba brankáři hasit několik závarů a šancí, ale výsledek zápasu se již nezměnil. Opět musím všechny hráče pochválit za odvedené výkony a výbornou reprezentaci DBSK.