ne 14. 4. 2024 11:55 @ Kutná Hora - tráva, 1. A třída žáků U13 sk. B, 20. kolo

"U13" - 20. kolo - 14.04.2024 - Sparta Kutná Hora "B" - DBSK 4:1 (2:1)

.

Sparta Kutná Hora "B" - Dolnobousovský SK  4 : 1 (2:1)

Střelci: 25. Matouš Vynikal

Sestava: Ondra Havel - Matěj Bulíř, Kryštof Šourek, Adam Hercík, Václav Anděl, Vojta Jakubec, Štěpán Vokoun, Vojta Valíček, Kuba Hýsek, Ondra Noha, Vojta Šolc, Matouš Vynikal, Tomáš Cee

V azylu Viktorie Sedlec Kutná Hora jsme sehráli hodně nešťastné utkání toho času s prvním v naší soutěži Spartou Kutná Hora. V první půli jsme hráli výborně, ale chyběla kvalita a štěstí v zakončení v minimálně 5 vyložených šancích. Soupeř naopak proměnil vše, co si vypracoval. Ve druhé půli jsme soupeře jasně přehrávali a na svoji půlku hřiště jsme ho moc nepouštěli. Ale přidat další branky bylo v tomto zápase nad naše síly. To se naopak povedlo soupeři, který ještě navýšil svoje skóre z brejkových situací. V neděli 21.4.2024 od 11:55 hostíme na domácím hřišti FK Mělník 1909.