Související zápas

Dolnobousovský SK
Sparta Kutná HoraMladší žáci
1:2
so 15. 4. 2023 11:45 @ Jana Palacha UMT, I.A třída mladších žáků U13 skupina B, 20. kolo

"U13" - 20. kolo - 15.04.2023 - Sparta Kutná Hora - Dolnobousovský SK/TJ Sokol Kněžmost 1:2 (0:1)

.

Sparta Kutná Hora - Dolnobousovský SK / TJ Sokol Kněžmost   1 : 2 (0:1)

Střelci: 19. Marek veselý (p), 57. Matyáš Zemánek

Sestava: Sebastian Šak - Marek Veselý, Kryštof Šourek, Matyaš Zemánek, Adam Hercík, Kryštof Sobotka, Kuba Štros, Ondra Havel, Michal Smandra, Vaclav Anděl, Jirka Cee, František Odnoha

V dalším utkání jsme zajížděli na hřiště s umělou trávou do Kutné Hory. S prvním mužstvem soutěže jsme sehráli zdařilé utkání. Proti výborně se pohybujícímu a kombinujícímu týmu jsme poctivě bránili a po zisku míče vyráželi k rychlím brejkům. V 19. minutě po krásném průniku Kryštofa Šourka a jeho sražení v pokutovém území s jistotou proměnil pokutový kop Marek Veselý. V polovině druhé půle zahrával pokutový kop i soupeř po ruce ve vápně, ale Seba Šak bravurně lapil. V 57. minutě jsme po zisku rychle přešli do útoku, výborně zakombinovali a Maty Zemánek s přehledem uklidil míč do soupeřovy sítě. Pak následoval velký tlak domácích, který vyústil jen v jednu branku v naši síti.