ne 26. 5. 2024 11:55 @ Dolní Bousov, 1. A třída žáků U13 sk. B, 26. kolo

"U13" - 26. kolo - 26.05.2024 - Dolnobousovský SK - TJ Pátek 2:4 (0:2)

.

Dolnobousovský SK - TJ Pátek   2 : 4 (0:2)

Střelci: 38. Kryštof Šourek, 54. Vojta Jakubec

Sestava: Ondra Havel - Matěj Bulíř, Kryštof Šourek, Václav Anděl, Teo Sobotka, Štěpán Vokoun, Vojta Valíček, Alex Lašák, Ondra Noha, Vojta Šolc, Matouš Vynikal, Vojta Jakubec, Adam Hercík

V dalším MU jarní části krajské I.A třídy mladších žáků U13 jsme sehráli na domácím hřišti zápas s TJ Pátek. S fyzicky vyspělejším mužstvem jsme celý první poločas tahali za kratší konec a dvěma zbytečnými fauly jsme soupeři darovali zahrávání pokutových kopů, ze kterých se výborný hostující útočník nemýlil. I my jsme si dokázali vypracovat několik gólových příležitostí, ale proměnit v gól jsme je nedokázali.

Ve druhé půli jsme začali náporem a hned jsme snížili po vydařené akci Kryštofa Šourka. Soupeř, ale po naší chybě, hned po minutě opět odskočil o dvě branky. Pěkným gólem Vojty Jakubce po přihrávce Thea Sobotky jsme jen snižovali na konečných 2:4 v náš neprospěch.