ne 10. 9. 2023 11:55 @ Barákova ul., Pečky, 1. A třída žáků U13 sk. B, 6. kolo

"U13" - 6. kolo - 10.09.2023 - AFK Pečky - DBSK 3:8 (2:5)

.

AFK Pečky - Dolnobousovský SK   3 : 8 (2:5)

Střelci: 3.Tomáš Cee, 11.Vokoun Štěpán, 15. Sobotka Teodor, 24. Šourek Kryštof,55. Šourek Kryštof, 57. Šourek Kryštof, 60. Vynikal Matouš

Sestava: Ondra Havel -  Matěj Bulíř, Kryštof Šourek, Adam Hercík, Václav Anděl, Teo Sobotka, Tomáš Cee, Vojta Valíček, Vojta Jakubec, Vojta Šolc, Matouš Vynikal, Štěpán Vokoun

V dalším kole jsme zavítali do hezkého fotbalového areálu v Pečkách. Hned od začátku se hrálo svižné, vyrovnané utkání. Obě mužstva se prezentovala kombinační hrou bez dlouhých nákopů. Ve 3. min poslal Tomáš Cee odražený balón po rohovém kopu přímo do šibenice domácí branky. To nás uklidnilo a do konce poločasu jsme kontrolovali hru a nastříleli 5 branek. Na začátku druhé půle jsme na chvíli vypadli z role a soupeř snížil na rozdíl dvou branek. Pak vzal osud utkání do rukou Kryštof Šourek, který po krásných průnikových přihrávkách od Matouše Vynikala opět zvětšil rozdíl skoré v náš prospěch. Poslední slovo měl Matouš Vynikal, který po pěkné kombinaci se Štěpánem Vokounem prostřelil domácího brankáře. Všechny hráče bych chtěl pochválit za výborný výkon a předvedenou hru.

Další utkání hrajeme v neděli 17.9.2023 od 11:55 na domácím hřišti s dosud neporaženou Spartou Kutná Hora „B“.