Související zápas

Dolnobousovský SK
Starší žáciSK Zeleneč
5:3
ne 21. 8. 2022 10:00 @ Dolní Bousov, I.A třída starších žáků U15 skupina B, 3. kolo

"U15" - 1. kolo - 21.8.2022 - DBSK/Kněžmost - SK Zeleneč 5:3 (2:1)

V neděli 21. srpna 2022 sehráli starší žáci kategorie U-15 první mistrovské utkání v krajské soutěži, a to v 1.A třídě.

DBSK - SK Zeleneč 5 3 (2:1)

branky: Karn 2x, Veselý Jiří 2x, Koliáš

Sestava: Andlt, Kynčl, Táborský, Vozka, Černohorský, Veselý Jiří, Koliáš, Lorenc, Niems, Karn, Pastorek, Urbanová, Veselý Marek

V neděli 21.srpna sehráli starší žáci kategorie U15 první mistrovské utkání v krajské soutěži a to v 1A třídě. Prvním soupeřem byl tým SK Zeleneč. Zápas jsme pod vedením nového kouče Josefa Wágnera začali dobře a už ve 4.minutě se do slibné příležitosti dostal Karn jeho střela ale nemířila mezi tři tyče. V 9.minutě se do první šance dostali hosté po rychlém protiútoku střelu hostujícího útočníka vyrazil brankář Andlt na rohový kop, z následného rohu měli hosté další šancí a i s tou si poradil domácí gólman. V 11.minutě se hosté ujali vedení po střele z dvaceti metrů 0:1. Ve 20.minutě pálil nad branku Koliáš, za další dvě minuty se do vyložené šance dostal Karn ten však neproměnil a tak znovu vybojoval míč a následně byl ve vápně faulován a tak následoval pokutový kop, který Kynčl neproměnil. Ve 24.minutě už bylo veselo, to když Koliáš uvolnil Karna a ten obstřelil brankáře 1:1. Ve 31.minutě zatáhl míč po levé straně Pastorek a odcentroval před soupeřovu branku tam si naběhl Vozka, který posunul míč na Jirku Veselého a bylo to 2:1 a za tohohle stavu se šlo do kabin.

Druhou půli začali lépe hosté jejich šanci zlikvidoval včasným vyběhnutím Andlt, ve 38.minutě uvolnil Pastorek Marka Veselého jeho střelu zlikvidoval hostující brankář. Ve 48.minutě hosté vyrovnali po rohovém kopu, za další tři minuty jsme si díky Karnovi, který obešel i gólmana vzali vedení zpět 3:2. V 51.minutě hosté znovu srovnali a to pěknou střelou na zadní tyč. V 56.minutě rozehrál rohový kop Jirka Veselý na hlavu Koliáše a ten vymetl šibenici hostující branky 4:3. V 61.minutě hosté rozehrávali přímý kop, který nejprve Andlt vyrazil a následnou dorážku vytěsnil na roh. Konečnou podobu výsledku dal v 67.minutě Jirka Veselý po dlouhém autu Koliáše, když obelstil brankáře a do prázdné brány zvýšil na 5:3.