so 7. 10. 2023 10:00 @ hřiště č.1 tráva, 1. A třída žáků U15 sk. B, 10. kolo

"U15" - 10. kolo - 07.10.2023 - FK Dobrovice - DBSK 0:2 (0:1)

.

FK Dobrovice - DBSK 0:2 (0:1)

branky: Tauchman, Pastorek

Sestava: Vodička, Polášek, Beitl, Lorenc, Sobotka, Hozák, Koliáš, Pastorek, Tauchman, Lohniský, Veselý, Šourek, Havel

V dalším kole 1A třídy starších žáků jsme zavítali do Dobrovice, souboj dvou sousedů v tabulce začal s opatrností na obou stranách. Do první šance se dostal Pastorek v 11.minutě bohužel mířil těsně nad, domácí se osmělili ve 14.minutě, kdy se míč dostal přes naši levou stranu na hranici velkého vápna k domácímu hráči, který vystřelil, střela byla tečovaná skvělý zákrok předvedl brankář Vodička a vyrazil míč na roh. První změna skóre přišla ve 27. minutě, kdy Pastorek prošel přes čtyři protihráče až před brankáře, který jeho zakončení vyrazil před dobíhajícího Tauchmana, který z dorážky otevřel účet utkání. Za stavu 1:0 se šlo do kabin.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí to když měli velkou šanci ve 46.minutě, kdy zůstal neobsazený hráč na malém vápně naštěstí těsně minul, v 50.minutě uvolnil Lohniský Pastorka, který si pohrál s obranou domácích a zvýšil na 2:0. V 60.minutě Lohniský chytrou přihrávkou poslal do šance Pastorka ten bohužel nepřehodil domácího brankáře. V 66.minutě se do stoprocentní šance dostali domácí, ale skvělý Vodička v bráně byl proti a udržel čisté konto.