Starší žáciUNION Čelákovice
2:2
ne 6. 11. 2022 10:00 @ Kněžmost, I.A třída starších žáků U15 skupina B, 1. kolo

"U15" - 12. kolo - 06.11.2022 - DBSK/Kněžmost - Union Čelákovice 2:2 (0:2)

V předpoledním kole podzimní části 1A třídy žáků jsme na hřišti v Kněžmostě přivítali Union Čelákovice.

DBSK - Union Čelákovice 2:2 (0:2)

branky: Urbanová, Karn

Sestava: Andlt, Vozka, Kynčl, Černohorský, Urbanová, Polášek, Karn, Beitl, Veselý, Pastorek, Koliáš, Brzák, Lohniský, Hozák.

V předpoledním kole podzimní části 1A třídy žáků jsme na hřišti v Kněžmostě přivítali Union Čelákovice. První zahrozili hosté ve 3.minutě nebezpečnou střelou se kterou si Andlt poradil, naší první možnost zařídil ve 4.minutě svým průnikem Polášek, kterého hosté zastavili jen za cenu faulu na hranici velkého vápna, následný přímý kop Veselého brankář vyrazil na rohový kop. V 16.minutě se do velké příležitosti dostal Pastorek, kdy šel sám na branku bohužel zamířil těsně vedle. Ve 27.minutě si nešťastně srazil míč do vlastní branky Karn a hosté se ujali vedení 0:1 za další tři minuty bylo ještě hůř to když hostující útočník využil chyby v naší rozehrávce a střelou k tyči zvýšil na 0:2. Poslední šanci první půli jsme měli zásluhou Koliáše, který se dostal za obranu s jeho slabou střelou si hostující brankář poradil.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně se snahou o vyrovnání, ve 42.minutě byl faulován před velkým vápnem Karn z následného přímého kopu Urbanová snížila na 1:2, za další čtyři minuty se situace opakovala po faulu před pokutovým územím hostů rozehrávala přímý kop Urbanová její centr se dostal ke Karnovi, který střelou k tyči vyrovnal na 2:2. V 59.minutě napřáhl ke střele z dvaceti metrů Pastorek míč zamířil k levé tyči kde ho parádním zákrokem vyrazil brankář hostů na roh. Další snahy na obou stranách zůstaly nevyužity a tak zápas skončil remízou 2:2.