Související zápas

Dolnobousovský SK
Neratovice - Byškovice "C"Starší žáci
1:4
so 1. 6. 2024 10:00 @ Pražská ul., Neratovice / tráva, 1. A třída žáků U15 sk. B, 16. kolo

"U15" - 16. kolo - 01.06.2024 - Neratovice - Byškovice "C" - DBSK 1:4 (1:2)

.

Neratovice-Býškovice C - DBSK 1:4 (1:2)

branky: Lohniský 3, Veselý

Sestava: Vodička, Smandra, Kopal, Beitl, Zachař, Hercík, Tauchman, Niems, Polášek, Hozák, Lohniský, Veselý, Sobotka, Šourek, Havel

V dalším kole 1.A třídy starších žáků jsme zavítali do Býškovic, kde hraje domácí zápasy celek Neratovice - Býškovice "C". V deštivém počasí jsme začali dobře už ve 3.minutě se ocitl tváří tvář brankáři Veselý, který jeho střelu vytěsnil na roh. V 10.minutě jsme měli štěstí po střele domácího útočníka skončil míč na tyči Vodičkovi branky. V 17.minutě se vydal na útočnou polovinu stoper Zachař jeho střelu vyrazil brankář domácích před dobíhajícího Lohniského, který střelou zprvní otevřel skóre utkání. Ve 22.minutě to bylo už 0:2, to když se po rohu opět z dorážky prosadil i druhý hrotový útočník Veselý. Ve 39. minutě se domácí dočkali po pěkné akci, kdy domácí útočník snížil na 1:2 střelou na zadní tyč.

Do druhé půle lépe vstoupili domácí a dostali nás pod tlak, naštěstí při zakončení nemířili přesně a když se trefili mezi tři tyče tak vše pochytal náš druhý gólman Smandra. V 59.minutě přišel zlomový moment v utkání, to když po faulu Zachaře ve vápně kopali domácí penaltu. Naštěstí pro nás domácí exekutor poslal míč těsně vedle pravé tyče Smandrovi branky. V 62.minutě přišel trest, to když Lohniský zachytil rozehrávku neratovických a střelou k tyči zvýšil na 1:3. Poslední změna skóre přišla v 77.minutě a byl u toho opět Lohniský, to když dokázal vypichnul míč domácímu brankáři při rozehrávce a do prázdné branky zvýšil na konečných 1:4.