Starší žáciSporting Ml. Boleslav
6:4
ne 4. 9. 2022 10:00 @ Kněžmost, I.A třída starších žáků U15 skupina B, 5. kolo

"U15" - 2. kolo - 04.09.2022 - DBSK/Kněžmost - Sporting Mladá Boleslav 6:4 (4:2)

Svůj druhý zápas v 1A třídě sehráli žáci v neděli 4.9 na hřišti v Kněžmostě, jejich soupeřem byl Sporting MB.

DBSK - Sporting MB 6:4 (4:2)

Branky: Koliáš 2, Veselý 2, Kynčl, Karn

Sestava: Andlt, Vozka, Kynčl, Táborský, Urbanová, Lorenc, Beitl, Niems, Veselý, Koliáš, Karn, Polášek, Brzák, Černohorský, Hozák

Svůj druhý zápas v 1A třídě sehráli žáci v neděli 4.9 na hřišti v Kněžmostě, jejich soupeřem byl další tým z Mladoboleslavského okresu Sporting MB. Zápas se hrál před výbornou diváckou kulisou. Úvod utkání byl v naší režii a v 7.minutě našel Veselý na hranici velkého vápna Karna, který obešel stopera hostí a střelou k tyči otevřel skóre utkání 1:0. V 11.minutě pro změnu Karn nahrál Veselému a ten střelou orazítkoval břevno branky hostů. Ve 13.minutě poprvé zahrozil soupeř, ale brankář Andlt byl proti když zneškodnil nebezpečnou střelu z hranice velkého vápna. Hned za minutu přišel faul hostů na jejich půli těsně za středovým kruhem míč si vzal Kynčl a střelou, která nečekaně skočila před brankářem zvýšil na 2:0. Ve 20.minutě se opět předvedl brankář Andlt, který vyrazil další nebezpečnou střelu. Ve 22.minutě si na pravé straně velkého vápna vzal míč do své správy Koliáš obešel jednoho beka a střelou na zadní tyč zvýšil na 3:0, ve 29.minutě bylo ještě veseleji, a to když Veselý přidal čtvrtý zásah po rychlém brejku. Ve 30.minutě hosté snížili po rychlém brejku a bylo ještě hůř, protože ze stejné akce jako přes kopírák přišlo snížení na 4:2. V poslední minutě se opět vyznamenal Andlt, když včasným vyběhnutím zneškodnil další brejk hostů.

Přestávka nám pomohla zastavit nápor Sportingu a tak jsme do druhé půle opět vstoupili aktivně, ve 43.minutě se po pravé straně dostal do zakončení Koliáš, jeho střelu vytlačil brankář hostí na roh, který následně rozehrál Veselý míč propadl na zadní tyč kde si ho našel Koliáš a bylo to 5:2. Ve 46.minutě si na hranici pokutového území vyměnili míč Veselý s Karnem a druhý jmenovaný jen těsně minul branku. Ve 48.minutě opět zahrozili hosté a jak jinak než z rychlého protiútoku jenže Andlt si opět poradil a střelu hostů vyrazil na roh. V 52.minutě hosté snížili na 5:2 po pěkné akci středem naší obrany. Za dalších deset minut přišel zbytečný faul v našem vápně a tak následovala penalta a i když Andlt vystihl směr na míč nedosáhl sníženo 5:4. Naštěstí pět minut před koncem na levé straně hřiště vhodil aut Karn na Koliáše ten prodloužil za sebe na nabíhajícího Veselého, který přehodil brankáře a upravil na konečných 6:4.