Související zápas

Dolnobousovský SK
Lysá / OstráStarší žáci
5:9
ne 13. 11. 2022 10:00 @ Slovan Lysá nad Labem, I.A třída starších žáků U15 skupina B, 2. kolo

"U15" - 2. kolo - 13.11.2022 - Lysá/Ostrá - DBSK/Kněžmost 5:9 (2:4)

V posledním kole 1A třídy starších žáků jsme zavítali do Lysé nad Labem.

Lysá/Ostrá - DBSK/Kněžmost 5:9 (2:4)

branky: Koliáš 4, Veselý 2, Beitl, Karn, Polášek

Sestava: Andlt, Kynčl, Černohorský, Vozka, Urbanová, Karn, Beitl, Pastorek, Koliáš, Lorenc, Veselý, Brzák, Polášek, Hozák, Lohniský

V posledním kole 1A třídy starších žáků jsme zavítali do Lysé nad Labem. Začátek zápasu byl z naší strany dobrý a už ve 2.minutě nebezpečně pálil z hranice velkého vápna Karn jeho střela jen těsně minula branku. První změna skóre přišla v 11.minutě po rychlém protiútoku kdy Lorenc uvolnil Beitla a ten nedal domácímu brankáři šanci 0:1, hned za minutu bylo srovnáno kdy domácí útočník využil chyby naší obrany. V 18.minutě skončila střela Karna na břevně k odraženému míči se dostal Koliáš a s přehledem dal na 1:2. Ve 22.minutě bylo opět srovnáno to když jsme rychlý protiútok zastavili jen za cenu faulu z následného přímého kopu domácí hráč vymetl šibenici naší branky. Pak začal úřadovat Veselý, který nejprve ve 23.minutě dal na 2:3 a za dalších pět minut přihrál před prázdnou branku Koliášovi, který zvýšil už na 2:4 z pohledu domácích.

Druhá půle byla na branky ještě bohatší než první ve 38.minutě zahrával přímý kop Pastorek brankář jeho pokus jen vyrazil před nabíhajícího Karna, který zvýšil z našeho pohledu na 5:2. Ve 43.minutě přidal svůj druhý gól v zápase Veselý střelou zpoza velkého vápna, za další dvě minuty uvolnil Karn chytrou přihrávkou za obranu Koliáše a ten nadvakrát dokázal zvýšit na 7:2. Ve 49.minutě se štěstím prosadil Polášek kdy jeho střela šla od tyče k tyči a za brankovou čáru 8:2. V 51.minutě domácí snížili na 3:8 z jejich pohledu, prakticky hned po rozehrávce se opět předvedla dvojice Karn, Koliáš kdy prvně jmenovaný opět narýsoval krásnou přihrávku na nabíhajícího Koliáše a ten přidal svůj čtvrtý zásah v utkání a zvýšil na 9:3. V závěru jsme trochu polevili v koncentraci a domácím se povedlo korigovat výsledek na konečných 9:5 pro nás.