so 27. 4. 2024 10:00 @ Velký Osek, 1. A třída žáků U15 sk. B, 22. kolo

"U15" - 22. kolo - 27.04.2024 - FŠ Velký Osek - DBSK 3:2 (1:1)

.

FŠ Velký Osek - DBSK 3:2 (1:1)

branky: Koliáš 2

Sestava: Vodička, Kopal, Zachař, Hozák, Tauchman, Niems, Veselý, Hercík, Koliáš, Šourek, Polášek, Cee, Sobotka, Bulíř, Rapáč, Smandra

V dalším kole 1A třídy starších žáků jsme zavítali do Velkého Oseka, kde hraje zápasy místní Fotbalová škola. Vstup do utkání měli lepší domácí a už v 5.minutě kopali penaltu po faulu Zachaře, kterou skvělým zákrokem zneškodnil Vodička. My jsme se do první šance dostali v 11.minutě a hned z toho byl vedoucí gól, to když Niems uvolnil Koliáše, který si pohrál z obranou domácích a střelou na zadní tyč otevřel skóre utkání. Vyrovnání přišlo ve 38.minutě po rychlém protiútoku domácích, kdy osecký útočník přehodil Vodičku v naší brance.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně ve 44.minutě se po našem rohu odrazil míč k volnému Kopalovi a ten ho z pětadvaceti metrů z voleje napálil do břevna. Ve 46.minutě si zopakovali spolupráci z první půle Niems s Koliášem a druhý jmenovaný nás poslal do vedení 2:1, za další dvě minuty mohlo být ještě veseleji to když aktivní Koliáš běžel sám na branku, bohužel těsně minul. Domácí vyrovnali v 69.minutě a čtyři minuty před koncem otočili na 2:3. Naši snahu o vyrovnání zastavilo znovu břevno po střele Veselého v poslední minutě.