Související zápas

Dolnobousovský SK
AFK SADSKÁStarší žáci
5:1
ne 11. 9. 2022 10:00 @ AFK Sadská, I.A třída starších žáků U15 skupina B, 6. kolo

"U15" - 3. kolo - 11.09.2022 - AFK Sadská - DBSK/Kněžmost 5:1 (2:0)

V prvním venkovním zápase žáci zavítali do Sadské na hřiště místního AFK jednoho z adeptu na první příčky v tabulce.

AFK Sadská - DBSK 5:1 (2:0) 

branka: Karn

Sestava:Andlt, Kynčl, Táborský, Vozka, Urbanová, Veselý, Lorenc, Beitl, Niems,Koliáš, Karn, Černohorský, Polášek, Brzák, Lohniský, Hozák


V prvním venkovním zápase jsme zavítali do Sadské na hřiště místního AFK jednoho z adeptu na první příčky v tabulce. Vstup do utkání nebyl špatný. Už ve 2.minutě rozehrál Veselý roh z pravé strany, odražený míč se dostal k Beitlovi, který ze slibné pozice minul. V 7.minutě dobře zapresoval Koliáš a donutil domácího gólmana v nouzi odehrát míč, který si našel na rohu velkého vápna Karn, bohužel jeho pokus z první mířil nad domácí svatyni. Postupem času získali domácí převahu, první dvě šance ještě dokázal Andlt zlikvidovat, ve 22.minutě už byl krátký na střelu z hranice velkého vápna po rychlém brejku. Ve 33.minutě přidali domácí druhý gól po naší ztrátě ve středu hřiště a tečovanou střelou z hranice pokutového území. 

Druhá půle už nebyla z naší strany tak dobrá jako první, domácí měli územní převahu a už ve 37.minutě přidali třetí zásah, pak se dostali ještě do několika šancí - naštěstí zůstaly nevyužity. V 56.minutě jsme předvedli pěknou akci po pravé straně, kdy Lorenc našel na lajně volného Veselého, ten zatáhl míč a odcentroval před branku na volného Karna a ten střelou k tyči snížil na 1:3. Škoda nadšení ze snížení netrvalo dlouho hned za dvě minuty domácí zvýšili na 4:1 po rychlé akci středem naši obrany. Poslední gól zápasu padl v 63.minutě a dali ho opět domácí a tak upravili na konečných 5:1.

Michal Šolc