Související zápas

Dolnobousovský SK
AFK PečkyStarší žáci
2:4
so 8. 10. 2022 10:00 @ Barákova ul., Pečky, I.A třída starších žáků U15 skupina B, 4. kolo

"U15" - 4. kolo - 08.10.2022 - AFK Pečky - DBSK/Kněžmost 2:4 (1:3)

.

AFK Pečky - DBSK 2:4 (1:3)

branky: Veselý 2, Pastorek, Koliáš
sestava: Vodička, Vozka, Kynčl, Táborský, Urbanová, Beitl, Karn, Polášek, Pastorek, Koliáš, Veselý, Černohorský, Hozák, Lohniský, Niems

Sobotní zápas v Pečkách jsme začali aktivně a už ve 4.minutě se na levé straně uvolnil Pastorek a dostal se do zakončení, jeho střelu vytěsnil brankář na roh, ten rozehrál Veselý na Koliáše, který střelou z voleje trefil jen domácího gólmana. V 6.minutě překvapil domácího obránce Koliáš a postupoval sám na brankáře, bohužel ho zradil poslední dotek míče a dobře vyběhnutý brankář jeho střelu vyrazil mimo tři tyče. V 9.minutě poprvé zahrozili domácí po pravé stráně po rychlém protiútoku a zakončení domácího útočníka šlo těsně vedle pravé tyče naší branky. První změna skóre přišla v 15.minutě, a to když na naší levé straně Urbanová našla Poláška, ten uvolnil Koliáše, který chytrou střelou podél gólmana otevřel skóre utkání 1:0. V 18.minutě nás podržel brankář Vodička, když zneškodnil velkou šanci domácích, následně rychle rozehrál na Urbanovou ta posunula na Pastorka, který si vyměnil míč s Koliášem a pak střelou pod břevno zvýšil na 2:0. Ve 23.minutě přímo z rohu zvýšil Veselý na 3:0. Ve 25.minutě se podařilo domácím snížit na 1:3 po střele zpoza vápna.

Druhá půle s naší strany už nebyla tak povedená, domácí to hráli všechno na jednoho rychlého útočníka. Ve 37.minutě se míč po našem rohu odrazil míč k Urbanové, která odcentrovala před branku, kde Černohorský ani na dvakrát nepřekonal brankáře domácích. V 53.minutě předvedl pěknou individuální akci na naší levé straně Pastorek jeho zakončení zastavilo břevno domácí svatyně. V 55.minutě ukázal svou rychlost domácí hroťák prošel naší obranou obešel i brankáře a snížil na 2:3. V 57.minutě se pravé straně uvolnil Veselý a našel na velkém vápně Poláška, kterému radost překazil domácí gólman dobrým zákrokem. Konečnou podobu skóre přinesla 64.minuta, kdy byl ve vápně faulován Karn a z následné penalty Veselý upravil na konečných 4:2.