SK Kosmonosy "B"Starší žáci
3:0
ne 27. 8. 2023 10:00 @ Kosmonosy tráva č. 2, 1. A třída žáků U15 sk. B, 4. kolo

"U15" - 4. kolo - 27.08.2023 - SK Kosmonosy "B" - DBSK 3:0 (3:0)

V úvodním kole nového ročníku 1A třídy kategorie U15 nastoupili naši žáci v Kosmonosích proti domácímu B týmu.

SK Kosmonosy "B" - DBSK 3:0 (3:0)

Sestava: Vodička, Sobotka, Lorenc, Beitl, Štros, Bulíř, Niems, Veselý, Polášek, Pastorek, Lohniský, Hercík, Smandra, Tauchman, Míčová, Rapáč

V úvodním kole nového ročníku 1A třídy kategorie U15 nastoupili naši žáci v Kosmonosích proti domácímu B týmu. Úvod zápasu přinesl několik slibných možností, asi největší spálil Niems, když zamířil z dobré pozice nad branku domácích, postupem času začali přebírat otěže utkání do svých rukou domácí. Z naší hry bylo vidět, že je to náš první zápas v novém složení, spousta zbytečně ztracených míčů nás stála hodně sil ve snaze je vybojovat zpět. Ke vší smůle jsme si první gól dali sami a to když centr z naší levé strany srazil hlavou Beitl do vlastní branky 1:0 pro domácí. Další dvě branky padly znovu přes naší levou stranu, nejprve ve 24.minutě střelou na zadní tyč z hranice velkého vápna a pak ve 28 minutě, kdy přihrávka prošla až na zadní tyč na úplně volného hráče, který v pohodě zvýšil na poločasových 3:0.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, zlepšili jsme pohyb a hlavně se nám začala dařit kombinace. Se zlepšenou hrou jsme se začali dostávat do šancí, sám Pastorek se dostal do tří velice slibných možností, ale ani jednou nezamířili mezi tři tyče, asi největší možnost vypracoval aktivně hrající Pastorek,  to když zatáhl míč po naší pravé straně a našel úplně volného Tauchmana před odkrytou brankou, tomu naneštěstí míč nešťastně skočil a odrazil se k domácímu brankáři. Škoda, prohra v prvním zápase sezóny s vyrovnaným soupeřem, přijdou těžší soupeři a to hned v pátek 1.9 nás čekají Neratovice a v neděli přivítáme SKP Mladá Boleslav.