SKP Mladá BoleslavStarší žáci
0:7
ne 16. 10. 2022 10:00 @ Jičínská ul., U Koupaliště, I.A třída starších žáků U15 skupina B, 8. kolo

"U15" - 8. kolo - 16.10.2022 - SKP Mladá Boleslav - DBSK/Kněžmost 0:7 (1:4)

V neděli 16.10.2022 odehráli starší žáci odložený zápas na SKP Mladá Boleslav.

SKP MB - DBSK 0:7

branky: Pastorek 2, Veselý 2, Kynčl, Hozák, Urbanová

Sestava: Andlt, Vozka, Kynčl, Urbanová, Beitl, Brzák, Lorenc, Polášek, Koliáš, Pastorek, Veselý, Karn, Hozák, Lohniský

V neděli 16.10.2022 jsme odehráli odložený zápas na SKP Mladá Boleslav. Od úvodní minuty jsme dostali domácí pod trvalý tlak a za celý zápas jsme jim nepovolili ani jednu střelu na naší branku. Hra na jednu branku nám dlouho nenesla ovoce a střely našich hráčů buď šly mimo tři tyče nebo přímo do brankáře domácích. Až v 17.minutě Pastorek z hranice velkého vápna zamířil přesně k pravé tyči a bylo 1:0, druhý zásah přidal ve 30.minutě Veselý střelou z pravé strany na zadní tyč.

Druhá půle už byla bohatší na branky tu první a celkově třetí zařídil Kynčl ve 38.minutě z přímého kopu, ve 48.minutě rozehrál pěknou akci Kynčl, který našel na levé straně Koliáše, který naservíroval míč Veselému a ten zvýšil na 4:0. V 58.minutě po rozehraném přímém kopu dal na 5:0 Pastorek, za další dvě minuty byl ve vápně faulován Polášek a následoval pokutový kop který Hozák proměnil 6:0. Poslední změna skóre přišla tři minuty před koncem, kdy Karn rozehrál přímý kop z levé strany a posadil míč na hlavu Urbanové, která nedala domácímu brankáři žádnou šanci 7:0.