Související zápas

Dolnobousovský SK
Starší žáciTJ Pátek
2:1
ne 2. 10. 2022 10:00 @ Dolní Bousov, I.A třída starších žáků U15 skupina B, 9. kolo

"U15" - 9. kolo - 02.10.2022 - DBSK/Kněžmost - TJ Pátek 1:0 (0:0)

V dalším kole 1.A třídy přivítali žáci na domácím hřišti TJ Pátek.

DBSK - TJ Pátek 2:1 (0:1)

branky: Karn, Pastorek

Sestava: Andlt, Vozka, Kynčl, Beitl, Urbanová, Veselý Marek, Karn, Brzák, Veselý Jiří, Polášek, Pastorek, Lohniský, Hozák

V dalším kole 1.A třídy přivítali žáci na domácím hřišti TJ Pátek. Zápas do kterého jsme vinou zranění, nemocí a účastí tří hráčů na florbale  vstoupili pouze se třinácti fotbalisty nezačal špatně a už ve 2.minutě se do slibné pozice dostal Pastorek svoji střelu z levé strany otřel o boční síť. Ve 3.minutě rozehrál roh Jirka Veselý na Karna, který střelou z voleje minul branku hostí. V 11. minutě zahrál nešťastně ve vápně rukou stoper Kynčl a následovala penalta, kterou hosté s přehledem proměnili 0:1. Od té doby se do naší hry vkradla nervozita nedařilo se nám prakticky nic zato hosté byli na koni a začali si vytvářet šance naštěstí žádnou neproměnili. Záblesk naděje na zlepšení přišel ve 25.minutě, kdy byl faulován ve vápně Marek Veselý a následovala penalta, bohužel Karn ji neproměnil když zamířil přímo do brankáře.

Vstup do druhé půle nebyl špatný hned po rozehrávce unikla po levé straně Urbanová odcentrovala před branku bohužel nikdo z našich hráčů se k míči nedostal, ve 43.minutě Urbanová posunula míč na Pastorka, který zatáhl míč po lajně a odcentroval tentokrát si míč našel gólman hostů. Ve 49.minutě se ve slibné pozici objevil Brzák jeho střela šla nad branku za další tři minuty se po rohu odrazil míč k Brzákovi ten zamířil znovu nad branku. V 58.minutě aktivně hrající Urbanová odcentrovala z levé strany za obranu hostů na volného Karna, který míč poslal podél brankáře do sítě a bylo srovnáno 1:1. V 64.minutě unikl po pravé straně Jirka Veselý bohužel svůj pokus zamířil vysoko nad branku. Rozhodující okamžik utkání přišel v první minutě nastavení to když na půli zastavil útok hostů Beitl posunul míč na Jirku Veselého, který ho zatáhl po pravé straně a odcentroval před branku na úplně volného Pastorka, který s přehledem zakončil střelou k tyči a strhl vítězství na naši stranu.