ne 8. 10. 2023 10:00 @ hřiště č.1 tráva, 1. A třída dorostu U19 sk. B, 10. kolo

"U19" - 10. kolo - 08.10.2023 - FK Dobrovice - DBSK 4:1 (3:0)

FK Dobrovice - Dolnobousovský SK  4:1 (3:0)

SESTAVA: Jonáš Andlt- Jakub Černohorský, Ondřej Svoboda, Přemysl Kynčl, Tomáš Kubišta - Tadeáš Dostál, René Wágner, Pavel Skála, Jiří Veselý - David Zvěřina, Ondřej Šimek

Střídání: Vojtěch Štros , Jan Vozka, Jakub Macoun, Vojtěch Karn,

Branky: 59’Skála

V dalším kole jsme zavítali na hřiště FK Dobrovice.

Od první minuty bylo jasné, že soupeř je pánem na hřišti branky 12’,26’a 34.minutě.

V prvním poločase naše první střela na branku soupeře v 39.minutě. Druhá a poslední příležitost do poločasu přišla po rohovém kopu, kdy míč propadl Tadeášovi Dostálovi, ale míč nedostal mezi dvě tyče. A to bylo vše za první poločas z naší strany.

Do druhého poločasu soupeř pokračoval v tlaku a navýšil skóre na konečný stav 4:1 pro domácí. Za nás snižoval v 59.minutě Pavel Skála.

Závěrem musím uznat kvalitu soupeře, kterou jsme mu to velice ulehčili nedůrazem, alibismem neudělat chybu a hlavně herní kvalitou.

V příštím kole 14.10. přivítáme FK Čechie Kralupy n/Vltavou výkop 10:00 h.