FK DobroviceDorost
6:0
ne 9. 10. 2022 10:30 @ hřiště č.1 tráva, I.A třída staršího dorostu U19 B, 10. kolo

"U19" - 10. kolo - 09.10.2022 - FK Dobrovice - DBSK 6:0 (2:0)

Dalším soupeřem dorostu byl soused z okresu - FK Dobrovice.

FK Dobrovivce - DBSK 6:0 (2:0)

SESTAVA: Pilař Ondřej - Zvěřina David, Svoboda Ondřej, Kubišta Martin, Jahoda Lukáš - Skála Pavel, Krivoš Adam - Zvěřina Lukáš, Šimek Ondřej, Oudrnický Lukáš,- Chrpa Jan

Náhradníci : Kot'átko Petr, Krejčík Matěj

Našim dalším soupeřem byl soused z okresu FK Dobrovice, proti kterým jsme potřebovali zabodovat. Před zápasem jsme zdůraznili jak je pro nás zápas důležitý, bohužel naši hráči si šli zápas odehrát jako trénink.

Do 15.minuty jsme měli optickou převahu, ale bez vyložených gólových šancí. Postupem času soupeř přebral iniciativu a rychlými protiútoky hrozil gólem. Vše začalo hrubkou našeho gólmana ve 23.minutě, kdy propadl míč mezi jeho rukavicemi na 1:0. A soupeř přidal ještě jeden gól po pravé straně obešel Lukáše Jahodu i Martina Kubištu a přihrál na volného hráče před malým vápnem, který skóroval 2:0 pro Dobrovice.

Do druhého poločasu jsme nastoupili v pozměněné sestavě, kdy stoper Martin Kubišta musel odstoupit pro dlouhodobé zranění ramene. Od 1.minuty druhého poločasu bylo znát, že na stoperském postu bude chybět. Každá ztráta míče znamenala velké nebezpečí, kdy se valil jeden útok za druhým na naši branku. Takže soupeř přidal další 4 branky a konečný stav 6:0 pro Dobrovice.
V průběhu celého zápasu jsme vystřelili 3x na branku soupeře ze standardních příležitostí co je hrozně málo.

Bohužel musím uznat že soupeři s kterými jsme hráli v tomto ročníku jsou fotbalově někde jinde. V současné době nemáme hráčskou kvalitu, kterou můžeme adekvátně nahradit.

Poslední věc, kterou chci zmínit je start hráčů do A-týmu a B-týmu, pokud’ budou ve svých zápasech dominovat tak si tuto šanci zaslouží (bohužel zatím tomu tak není).

V příštím kole nás čeká SK Labský Kostelec 15.10.2022 od 10:00