DorostSK Labský Kostelec
2:1
so 15. 10. 2022 10:00 @ Dolní Bousov, I.A třída staršího dorostu U19 B, 11. kolo

"U19" - 11. kolo - 15.10.2022 - DBSK - SK Labský Kostelec 2:1 (0:0)

V dalším domácím kole čekal dorost soupeř z dolních pater tabulky.

Dolnobousovský SK 2 : 1 (0 : 0) SK Labský Kostelec

Branky: Brož (vlastní) 55’, Zvěřina L. 84’

Sestava : Pilař – Kriško, Kubišta, Krivoš, Svoboda - Zvěřina L., Skála - Šimek, Oudrnický, Zvěřina D., - Chrpa

Náhradnici: Kot’átko 90’, Kynčl 55’, Jahoda 66’, Veselý 89’

V dalším domácím kole nás čekal soupeř z dolních pater tabulky. Opět velice důležitý zápas kde jsme potřebovali bodovat. Do zápasu jsme vstoupili co nejvíce zahušťovat prostředek a využívat naše krajní záložníky k rychlím útočným akcím. To se nám celkem dařilo, kdy Honza Chrpa a Ondra Šimek několikrát ohrozili soupeřovu branku bohužel bez gólového zakončení.

Druhý poločas jsme začali více napadat rozehrávku hostí a přineslo to ovoce. V 55’minutě se stoper po malé domu nepodíval, kde stojí gólman a míč se dokutálel za brankovou čáru 1:0 pro domácí. Bohužel v 62’minutě po standardní akci si vybral slabou chvilku náš gólman a skóre se opět měnilo na 1:1. V 84’minutě nastala kuriózní situace, kdy hostující hráč ve velkém vápně diskutoval s rozhodčím a ten mu udělil druhou žlutou kartu a následoval odchod do šaten. Toho využili naši hráči konkrétně Lukáš Zvěřina, který po nepřímém kopu stanovil konečný výsledek 2:1 pro Dolní Bousov.

Všem hráčům děkuji za výkon, který bych si představoval každý mistrovský zápas.

Pro nás velice důležité body na které chceme navázat příští týden doma 22.10.2022 od 10:00 MSK Klecany.