Související zápas

Dolnobousovský SK
DorostMSK Klecany
7:1
so 22. 10. 2022 10:00 @ Dolní Bousov, I.A třída staršího dorostu U19 B, 12. kolo

"U19" - 12. kolo - 20.10.2022 - DBSK - MSK Klecany 7:1 (3:1)

V dalším kole čekal dorost soupeř z dolních pater tabulky.

Dolnobousovský SK - MSK Klecany  7 : 1 (3 : 1)

Branky: Rejzek 8’, Chrpa 34’, Šimek 44’, Rejzek 70’, Krejčík 79’, Pilař 86’, Šimek 89’

Sestava : Zvěřina D. – Kriško, Kubišta, Svoboda, Jahoda - Zvěřina L., Skála - Šimek, Oudrnický, Rejzek - Chrpa

Náhradnici: Kriško 55’, Kot’átko 55’, Krejčík 75’, Pilař 85’

V dalším kole nás čekal soupeř z dolních pater tabulky. Opět velice důležitý zápas kde jsme potřebovali bodově odskočit mužstvům z dolních pater tabulky.

Soupeř přijel pozdě a ještě oslaben, takže od první minuty se valil jeden útok za druhým na soupeřovu branku. Především naši krajní záložníci připravovali gólové šance pro našeho útočníka, který se nemohl dostat do zápasu. A tak individuální gólovou šanci zakončil David Rejzek na 1:0 pro Dolní Bousov. Do poločasu se trefil druhý krajní záložník Ondra Šimek a nakonec i útočník Honza Chrpa. Jedinou kaňkou za prvním poločasem je špatná rozehrávka gólmana Davida Zvěřiny a jeho přihrávka přímo soupeři, který se nemýlil.

Druhý poločas byl již v režii domácího celku a postupně se skóre zastavilo na konečných 7:1 pro Dolní Bousov.