so 21. 10. 2023 10:00 @ Dolní Bousov, 1. A třída dorostu U19 sk. B, 12. kolo

"U19" - 12. kolo - 21.10.2023 - DBSK - Sporting MB + Dl. Lhota 2:0 (1:0)

Dolnobousovský SK - Sporting MB + Dl. Lhota 2:0 (1:0)

SESTAVA: Jonáš Andlt - Ondřej Svoboda, Přemysl Kynčl, René Wágner, Jan Vozka - Petr Kotát’ko, Pavel Skála, Radchuk Serhii, Jiří Veselý, David Zvěřina, Ondřej Šimek

Střídání: Vojtěch Štros, Jan Vozka, Jakub Macoun, Vojtěch Karn, Tadeáš Dostál, Jakub Černohorský

Branky: 27’ Dostál, 86’ Dostál

V dalším kole nás čekalo okresní derby se Sportingem MB. Nastoupili jsme rozestavení 4 - 4 - 2, které nám dle odehraných zápasů nejvíce vyhovuje.

K jediné změně oproti minulému zápasu došlo na pozici pravého obránce, kde musel nastoupit Jan Vozka místo Tomáše Kubišty (nemoc). A musím dodat, že se svoji šancí v základní sestavě popasoval velice dobře.

Ve 27 minutě po penaltovém zákroku na Tadeáše Dostála sám faulující hráč proměnil penaltu na 1:0 pro domácí.

V druhém poločase znovu úřadoval Tadeáš Dostál navýšil skóre na konečných 2:0 pro Dolní Bousov.

Závěrem musím znovu konstatovat, že fotbal obou stran nebyl moc na koukání.

Vítězstvím jsme si upevnili pozici ve středu tabulky.

V příštím kole 28.10. jedeme do Bakova n/Jizerou výkop 10:00 h.