Související zápas

Dolnobousovský SK
Březno / ŘepovDorost
2:6
ne 13. 11. 2022 10:30 @ Sportovní areál Židněves, I.A třída staršího dorostu U19 B, 2. kolo

"U19" - 13. kolo - 13.11.2022 - Březno/Řepov - DBSK 2:2 (1:2)

V posledním kole podzimní části soutěže dorost zavítal do nedalekého Března, které okupovalo poslední příčku tabulky.

Březno/Řepov - Dolnobousovský SK 2 : 6 (2 : 3)

Branky: Šimek 8’, Šimek 16’,Zvěřina 42’, Svoboda 69’, Šimek 74’, Svoboda 76’

Sestava : Pilař – Kriško, Kubišta, Krivoš, Jahoda - Svoboda, Skála - Radchuk, Zvěřina, Oudrnický - Šimek

Náhradnici:Kot’átko 74’, Chrpa 76’,

V posledním kole podzimní části soutěže jsme zavítaly do nedalekého Března, které okupovalo poslední příčku tabulky.

Od začátku utkání jsme měli herní převahu, kdy do poločasu dvakrát skóroval Ondra Šimek a v závěru Lukáš Zvěřina. Bohužel jsme opět inkasovaly branku po standardní situaci (gólman si stavěl zeď a rozhodčí písknul do píšťalky a domácí hráč uklidil míč do prázdné branky) dle mého názoru i hráčů dost necitlivě posouzeno ze strany rozhodčího, ale ten své rozhodnutí nezměnil. I druhá branka byla dle mého názoru zbytečná po odkopu z velkého vápna a následné dalekonosné střely, se kterou si náš brankař neporadil.

Do druhého poločasu nastoupil úplně jiní soupeř, který svojí dravosti a důrazem dělal našim hráčům velké problémy. Až střela Ondry Svobody v 69’minutě z hranice 35 metru uklidil míč k pravé tyči a ta zlomila odpor soupeře. Do konce zápasu ještě jednou skóroval Ondra Svoboda a Ondra Šimek završil třetím golem hattrick. Závěrem i přes vítězství musím naše kluky pokárat za předvedený výkon.

Všem hráčům děkuji za předvedené výkony v podzimní části sezóny.