so 29. 10. 2022 10:00 @ Libčice, I.A třída staršího dorostu U19 B, 13. kolo

"U19" - 13. kolo - 29.10.2022 - Roztoky/Libčice - DBSK 2:2 (1:2)

.

Roztoky / Libčice - Dolnobousovský SK 2 : 2 (1 : 2)

Střelci: Šimek, Oudrnický

Sestava: Pilař – Kriško, Svoboda, Kubišta, Jahoda – Skála, Oudrnický – Rejzek, Zvěřina, Šimek – Chrpa (56‘ Krejčík)

V dalším utkání s týmem Roztoky/Libčice jsme měli hned od úvodu menší herní převahu, kterou využil v 11 minutě Šimek. V 17 minutě, po naší chybě v obsazení hráčů, soupeř vyrovnal po dlouhém autovém hodu a následném prodloužení hlavičkou na 1:1. V 35 minutě skóroval Oudrnický na 1:2. Do konce poločasu jsme měli herní převahu, ale nedokázali jsme ji využít k vstřelení gólu. Na začátku druhého poločasu, hned po rozehrání soupeře a naší hrubé chybě opět v obsazení hráčů v 46 minutě soupeř vyrovnal na 2:2. Druhý poločas byl vyrovnaný, skórovat mohly oba týmy, ale gól nepadl. V druhém poločasu bylo i pár slovních potyček a častých přerušení, kterých spíše využil soupeř. Náš tým se od té doby nesoustředil na hru a nedokázal navázat na herní převahu v prvním poločasu.