so 5. 11. 2022 10:00 @ Dolní Bousov, I.A třída staršího dorostu U19 B, 1. kolo

"U19" - 14. kolo - 05.11.2022 - DBSK - FC Lobkovice 6:1 (2:0)

V dalším domácím kole čekal dorost soupeř z dolních pater tabulky.

Dolnobousovský SK - FC Lobkovice 6 : 1 (2 : 0)

Branky: Oudrnický 20’, Radchuk 37’, Šimek 62’, Radchuk 65’, Skála 69’, Kubišta 83’

Sestava : Pilař – Kriško, Kubišta, Krivoš, Jahoda - Svoboda, Skála - Radchuk, Zvěřina, Oudrnický - Šimek

Náhradnici: Kot’átko 76’, Chrpa 72’,Kynčl 76’

V dalším domácím kole nás čekal soupeř z dolních pater tabulky. Opět velice důležitý duel, kde jsme potřebovali bodově odskočit mužstvům z dolních pater tabulky.

Od začátku utkání jsme měli herní převahu, ale špatné zakončení stanovilo poločasový výsledek jenom 2:0 pro domácí celek. Musím vyzdvihnout celou naší obranu, protože za celý poločas se soupeř nedostal do žádné šance k ohrožení naší branky.

Druhý poločas byl již v režii domácího celku až na jedinou chybu při naší rozehrávce, gólman Ondry Pilaře s Pavlem Skálou se povedlo soupeři vybojovat míč a následně skórovat do naší branky.