so 8. 6. 2024 10:00 @ Dolní Bousov, 1. A třída dorostu U19 sk. B, 15. kolo

"U19" - 15. kolo - 08.06.2024 - DBSK - FK Mělník 1909 1:3 (0:0)

Dolnobousovský SK - FK Mělník 1909 1:3 (0:0)

Branky: Ondřej Šimek 55’

SESTAVA: Jonáš Adlt - Jakub Černohorský, Ondřej Svoboda, Přemysl Kynčl, Jan Vozka - Petr kotát’ko, , Pavel Skála, Jiří Veselý, David Zvěřina- Ondřej Šimek, Serhii Radchuk

Střídání: Vojtěch Štros, Michal Buriánek, Vojtěch Karn, Jakub Macoun, Martin Lohniský, Ondřej Pilař

V dalším kole jsme na domácí půdě přivítali FK Mělník 1909. Do zápasu jsme vstoupili rozestavením 4 - 4 - 2 a hlavně zodpovědnou hrou celého mančaftu.

Další změnou byl posun Serhii Radchuka do útoku a Přemysl Kynčl se musel vrátit na pozici stopera pro absenci René Wágnera. V první poločase musím vyzdvihnout našeho gólmana Jonáše Adlta za bezbrankovou remízu.

Druhý poločas už nebyl tak herně dobrý a tak přišla první chyba v 49. minutě po nedůsledné hře našich hráčů v malém vápně a tak šel Mělník do vedení 0:1. V 53. minutě jsme inkasovali druhou branku po penaltovém zákroku našeho stopera. V 55. minutě vykřesal naději brankou Ondra Šimek v 55.minutě. Bohužel konečný výsledek 1:3 pro hosty završil hattrickem hostující hráč Jan Šrámek.

Závěrem děkuji všem hráčům za předvedený výkon.