SK Benátky n/JDorost
5:0
so 18. 3. 2023 10:00 @ Benátky n.Jizerou / UMT, I.A třída staršího dorostu U19 B, 16. kolo

"U19" - 16. kolo - 18.03.2023 - SK Benátky n/J - DBSK 5:0 (4:0)

První jarní mistrovské utkání po zimní pauze zavítal dorost na UMT SK Benátky n/J.

SK Benátky n/J - Dolnobousovský SK 5:0 (4:0)

SESTAVA: Ondra Pilař- Michal Novotný, Lukáš Zvěřina, Ondra Svoboda, Jan Kriško - Ondra Šimek, Jakub Macoun, Pavel Skála, Serhii Radchuk - David Rejzek

Náhradníci: 46` Tadeáš Dostál, 46’ Petr Koťátko, 65’ David Zvěřina, 68’ Jan Chrpa, 79. Matěj Krejčík

První jarní mistrovské utkání po zimní pauze jsme zavítali na UMT SK Benátky n/J.

Do zápasu jsme vstoupili aktivní hrou všech hráčů co dělalo velké problémy soupeři, který to řešil jenom nakopávanými balony za obranu. Bohužel ve 13. minutě soupeř dlouhým balonem za obranu a přesnou přihrávkou do malého vápna skóroval 1:0. Musím se zmínit, že těsně před tím šel Ondra Šimek na gólmana a nebyl schopen zakončit (nedáš dostaneš).Do konce první půle nás soupeř k ničemu nepustil a navýšil skóre na 4:0.

Do druhého poločasu jsme přeskupili rozestavení 3-5-2, kdy dostali šanci další hráči se poprat o základní sestavu. Ano bylo tam několik nadějných šanci, bohužel nepřesné a zbrkle zakončení neznamenalo pro domácí nebezpečí. Naopak po rychlém brejku soupeř navýšil skóre na konečných 5:0.

Závěrem se kluci musí poučit z chyb a stále na sobě pracovat, abychom měli všichni z fotbalu radost.

Příští týden nás čeká na domácím hřišti STK Mělník 25.3.2023 od 10:00h.