so 25. 3. 2023 10:00 @ Dolní Bousov, I.A třída staršího dorostu U19 B, 17. kolo

"U19" - 17. kolo - 25.03.2023 - DBSK - STM Mělník 1:6 (1:4)

Dolnobousovský SK - STM Mělník 1:6 (1:4)

SESTAVA: Ondra Pilař- Michal Novotný, Ondra Svoboda, Jan Kriško - Ondra Šimek, Jakub Macoun, Pavel Skála, Tadeáš Dostál, David Rejzek, -

Zvěřina Lukáš, Zvěřina David

Náhradníci: 46’ Petr Kotátko, 46’ Karn Vojtěch, 79ˇ Matěj Krejčík

První domácí mistrovské utkání k nám zavítal soupeř STM Mělník.

Do zápasu jsme vstoupili s rozestavením 3-5-2, bohužel naši kluci inkasovali už ve 2.minutě. Přesto nesložili zbraně a následně odpověděli pěknou kombinací David Rejzek a Lukáš Zvěřina, který srovnal skóre 1:1 ve 4’minutě. Do konce poločasu jsme měli ještě dvě gólové šance David Rejzek a David Zvěřina. Bohužel hosté celý zápas aktivně napadali naší rozehrávku a tak navýšili skóre 1:4 do poločasu.

Do druhé poločasu už nenastoupil Lukáš Zvěřina (nemoc) a Michal Novotný (koleno). A proto jsme přeskupili rozestavení 4-5-1, kdy dostali šanci další hráči širšího kádru. V sestavě chyběl Adam Krivoš, Martin Kubišta, Serhii Radchuk pro zranění.

Závěrem musím kontaktovat že současný tým nemá na horní příčky v tabulce.

Příští týden jedeme na hřiště Sokol Libiš 1.4.2023 od 10:00h.