STM MělníkDorost
8:4
ne 28. 8. 2022 10:00 @ tráva, I.A třída staršího dorostu U19 B, 4. kolo

"U19" - 2. kolo - 28.08.2022 - STM Mělník - DBSK 8:4 (4:2)

Ve druhém kole dorost zavítal na půdu nováčka STK Mělník, který má své zázemí v areálu FC Mělník.

STM Mělník   -    Dolnobousovský SK   8 : 4   (4:2)

Góly: Šimek Ondřej 21’,33’ Zvěřina David 65’, Zvěřina Lukáš 90'

Sestava: Pilař Ondřej - Svoboda Ondřej, Kubišta Martin, Krivoš Adam, Oudrnický Lukáš - Skála Pavel, Zvěřina Lukáš - Zvěřina David, Rejsek David, Chrpa Jan - Šimek Ondřej

Náhradníci: Kot'átko Petr 65' , Krejčík Matěj 45'

Ve druhém kole jsme zavítali na půdu nováčka STK Mělník, který má své zázemí v areálu FC Mělník.

Do prvního poločasu jsme vstoupili ne zrovna nejlépe a bylo jasné, že soupeř fotbal umí. Za stavu 2:0 pro soupeře v 16’ a 19’ minutě snižoval Ondra Šimek, po dlouhém autu do velkého vápna Lukáše Zvěřiny. Ve 33.min., po standardní situaci opět dorazil odražený balón Ondry Šimka na 4:2 do poločasu.

Do druhého poločasu jsme udělali změnu, pro zranění odstoupil Lukáš Oudrnický a nahradil ho Matěj Krejčí (v loni ještě žáci). Do 60.minuty jsme měli převahu co se týče třech gólových šancí Skála, Zvěřina D, Šimek. Bohužel svým důrazem ve středu hřiště a chybám zachytit soupeře navýšil skóre na konečných 8:4 a zaslouženě zvítězil. Kosmetický výsledek upravil opět dorážkou Zvěřina David 64.min., a střelou z velkého vápna starší bratr Lukáš 90.min.,

I tak si myslím, že máme mladý kvalitní tým, který s herní praxí a hlavně tréninkem se postupně bude zvedat výkonnostně a výsledkově. Určitě je na čem stavět.

V příštím kole nás čeká Sokol Libiš 3.9.2022 od 10:00 hodin na domácím stadiónu.