SK Bakov n/JDorost
6:3
so 15. 4. 2023 10:00 @ Bakov nad Jizerou, I.A třída staršího dorostu U19 B, 20. kolo

"U19" - 20. kolo - 15.04.2023 - SK Bakov n/J - DBSK 6:3 (3:1)

.

SK Bakov n/J - Dolnobousovský SK 6:3 (3:1)

SESTAVA: Ondra Pilař- Michal Novotný, Ondra Svoboda, Lukáš Jahoda - Tadeáš Dostál, Jan Kriško, Martin Kubišta,Pavel Skála, Zvěřina Lukáš, - Ondra Šimek, Petr Koťátko

Náhradníci: 53’David Zvěřina, 46’Jan Chrpa, 64’Matěj Krejčík

Ve 20.kole jsme na mistrovské utkání odcestovali na souseda v okresu Bakov n/J.

Do zápasu jsme vstoupili s rozestavením 3-4-1-2. Na začátku jsme měli opět gólovou šanci, kdy Ondra Svoboda orazítkoval tyč a následná dorážka byla do boční sítě. Bohužel jsme v 11.minutě inkasovali na 1:0 pro Bakov. Ve 20’minutě navýšil soupeř na 2:0 pro Bakov po chybě při rozehrávce našeho gólmana a následné penalty. Kluci přesto nesložily zbraně a následně odpověděl pěknou střelou Lukáš Zvěřina, který snížil ve 35’minutě na 2:1. Do konce poločasu jsme měli ještě několik gólových šancí. Ale přišla druhá chyba gólmana při standardní situaci si křikl mám, přesto ho domácí hráč přehlavičkoval a navýšil 3:1 do poločasu.

Do druhé poločasu už nenastoupil Martin Kubišta (rameno) a v 53’minutě odstoupil Michal Novotný (koleno). A proto dostaly šanci hráči širšího kádru. V 64’minutě nastoupil Matěj Krejčí, ale po faulu na domácího hráče dostal červenou kartu a v 69’minutě šel do sprch. Kosmetický výsledek upravil v 90’minutě Tadeáš Dostál na konečných 6:3.

Tento týden jedeme na dohrávku na hřiště Sokol Libiš 20.4.2023 od 17:30h.